Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У педагогів Запоріжжя жіноче обличчя

4 березня 2005 - 15:36

Губернатор підкреслив, що серед пріоритетів обласної виконавчої влади на цей рік буде не лише спорудження  історико-етнографічного комплексу «Запорозька Січ», а й  організація змістовних літніх шкільних канікул, створення волонтерських загонів, які б займалися  цією справою. А ще він зазначив, що, як керівник області, повинен все зробити від нього залежне, щоб праця вчителя була гідно оцінена.

Конкурс «Учитель року» проводився з метою піднесення ролі вчителя у суспільстві і підвищення престижності цієї професії, привернення уваги громадськості, органів влади до проблем освіти, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя, поширення передового педагогічного досвіду, забезпечення незалежної експертної оцінки педагогічної діяльності.

Вчителі змагалися з таких фахів: українська мова і література, фізика, історія, фізична культура, музика у два етапи: заочний і очний. У конкурсі  взяли участь 89 вчителів шкіл з усіх  районів і міст області.  

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Запорізькі спортсменки вибороли «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП