Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У місті Запоріжжі відбувся мітинг присвячений пам’яті Т.Шевченка

9 березня 2005 - 16:48

Начальник відділу у справах національностей, міграції та релігій Запорізької облдержадміністрації Н.Деркач разом із представниками національно-культурних товариств м.Запоріжжя взяла участь у традиційному мітингу, присвяченому пам’яті Т.Шевченка. У своєму виступі вона наголосила на тому, що образ Кобзаря і сьогодні залишається взірцем правди та братерства для людей різних національностей. На мітингу також виступила Рахіма Ахмедова, яка читала твори поета татарською мовою.

Керівники національно-культурних товариств міста разом із представниками української громадськості області вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його погруддя.

 

Відділ у справах національностей,

міграції та релігій облдержадміністрації

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1229-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 532 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1228-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1227-го дня війни

Рівний доступ до освіти для всіх: у Запорізькій області діють інклюзивні центри для складання іспитів

Пліч-о-пліч до успіху: запорізькі школярі здобули три «бронзи» у фіналі змагань Всеукраїнських шкільних ліг

Повернути собі рух і навчити сина плавати: як у Запоріжжі ветерани займаються у басейні

«Вірю, що наступного разу кожен із вас зможе поділитися своєю історією успіху»: в Запоріжжі організували ярмарок вакансій для ветеранів

Ветерани Запорізької області отримали сертифікати на придбання житла

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 05.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.