"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Інформаційні матеріали

Відбулося чергове навчання

6 лютого 2012 - 09:59

Відбулося чергове навчання

У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів, в рамках реалізації плану-графіка навчання на 2012 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14.12.2011 # 525, відбулося двотижневе навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації спеціалістів відділів структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчого апарату обласної ради, виконавчого комітету Запорізької міської ради, райадміністрацій Запорізької міської ради, які вперше прийняті на державну службу та службу в органи місцевого самоврядування.

Під час відкриття семінару, зі вступним словом до учасників навчання звернулися заступник керівника апарату облдержадміністрації, начальник організаційного відділу апарату Запорізької облдержадміністрації Кархачов В. Г. і директор Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Яновська Л.І., котрі наголосили на необхідності постійного вдосконалення державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування власної професійної компетентності та побажали всім слухачам успішного навчання та подальшого кар’єрного зросту.

В ході навчання слухачі мали змогу ознайомитися з широким колом питань, пов’язаних з конституційно-правовими засадами здійснення публічної влади в Україні; основами теорії державного будівництва; правовими основами діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; особливостями державної політики в системі державної служби, проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; нормативно-правовим регулюванням трудових відносин; профілактикою та протидією корупції в контексті правотворчих процесів в Україні; практичними аспектами застосування Закону України "Про доступ до публічної інформації"; інноваційними соціальними технологіями в діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування; підготовкою прийняття та організації виконання рішень в державному управлінні; прогнозуванням соціальних явищ та процесів; розвитком лідерських якостей та інш.

У висвітленні означених тем взяли участь викладачі провідних вищих навчальних закладів м. Запоріжжя, зокрема Запорізького національного університету, Класичного приватного університету, Запорізької державної інженерної академії та викладачі-практики – начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Запорізькій області, керівники відділів апарату і структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації та виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

По завершенні навчання слухачі успішно склали залік з питань теорії та практичної діяльності спеціалістів відділів структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчого апарату обласної ради, виконавчого комітету Запорізької міської ради, райадміністрацій Запорізької міської ради, які вперше прийняті на державну службу та службу в органи місцевого самоврядування та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Всього учасниками навчання стали 39 осіб, з них – 19 державних службовців та 20 посадових осіб місцевого самоврядування.

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області