Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пропозиції сільгоспвиробників області щодо розвитку агропромислового комплексу направлено до Уряду

14 березня 2012 - 16:56

Пропозиції сільгоспвиробників області щодо розвитку агропромислового комплексу направлено до Уряду

До Міністерства аграрної політики та продовольства України  направлено ряд пропозицій щодо забезпечення сталого розвитку сільського господарства в Запорізькій області. Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Дудка під час розширеної наради з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Після проведення спільної наради запорізьких сільгоспвиробників з першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Миколою Безуглим фахівці Головного управління агропромислового розвитку ОДА узагальнили пропозиції, які оприлюднили та надіслали до облдержадміністрації аграрії області.

Лист, який за підписом голови обласної державної адміністрації направлено до Уряду має 8 конкретних пропозицій, врахування яких вкрай важливе для виробників сільськогосподарської продукції, які працюють в регіоні. Йдеться про необхідність зберегти фінансову  підтримку підприємств АПК через механізм здешевлення кредитів, а також часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Також, на переконання аграріїв, потребує вирішення питання щодо відміни податків на земельні ділянки, де розміщені тваринницькі ферми та комплекси.

У листі порушується питання щодо можливості надання довгострокових кредитів для будівництва та реконструкції тваринницьких ферм під гарантії держави.

Серед пропозицій – зниження ціни за використану електроенергію в тваринництві, спрощення процедури митного оформлення документів для збуту плодоовочевої продукції в Росію та Білорусь, вирішення питання  дотацій за кожну тонну виробленого молока та м’яса сільськогосподарським підприємствам, збільшення площі земель для придбання у власність до 300 га.

Також запропоновано встановити допустиме насичення сівозмін соняшником у степовій зоні на рівні 22-25% від площі ріллі.

Всі ці пропозиції запропоновано до розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Захищають справедливість та закон: у Запоріжжі слідчих Нацполіції привітали з професійним святом

Релоковані громади Мелітопольського району: відверто про здобутки та проблеми

Заступник голови обласної державної адміністрації Бухаріна Людмила Михайлівна

Підприємці Запоріжжя та області!

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується