Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У кого з виробників Запорізької області найкращі товари?

30 березня 2005 - 14:52

За інформацією Запорізького регіонального державного центру стандартизації, метрології та сертифікації участь у конкурсі на регіональному рівні у Запорізької області прийняли 24 підприємства з 53 видами продукції й послуг. Конкурс проводився по 4-х номінаціях:

1. "Продовольчі товари" - були подані й розглянуті 20 заявок.

2. "Продукція виробничо-технічного призначення" - 12 заявок.

3. "Промислові товари для населення" - 14 заявок.

4. "Роботи або послуги, які виконуються або надаються в побутовій і виробничій сферах" - 7 заявок.

Результати проведеної експертизи були розглянуті членами Регіональної конкурсної комісії. На їх підставі були визначені переможці й фіналісти конкурсу на регіональному рівні, які змогли продовжити участь у конкурсі на загальнодержавному рівні.

На виставці у Києві відбулася церемонія нагородження переможців, лауреатів та фіналістів конкурсу на загальнодержавному рівні, серед яких від Запорізької області продукція 2 підприємств стала переможцями, 3 – лауреатами та 6 - фіналістами конкурсу.

 

Переможці

 

ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

№ п/п

Назва підприємства

Найменування  продукції (товарів, робіт, послуг)

 

ВАТ ПБК „Славутич”

Пиво „Арсенал світле”

ДСТУ 3888-99

ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

 

ПФ “Інтерком”

Шафа гардеробна “Хакер”

ГОСТ 16371-93

 

Лауреати

 

ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

№ п/п

Назва підприємства

Найменування  продукції (товарів, робіт, послуг)

1.

Українсько-іспанське

ТОВ “Урожай”

Продукція ТМ “Пан Круасан”

ГОСТ 28620-90

2.

ЗАТ “Запорізький оліяжиркомбінат”

 

Маргарин жирністю 40%, 60%, 75%

„Оллі легке масло”

ТУ У15.4-00373847-019-2003

ПРОДУКЦІЯ ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

 

ТОВ “СП ЮКОЙЛ”

 

Олива гідравлічна МГЕ-46В (НМ 46) ТУ У 23.2-31852954-003-2003

 

Фіналісти

 

ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ

№ п/п

Назва підприємства

Найменування  продукції (товарів, робіт, послуг)

1.

Підприємець Костриба Григорій Васильович, торгова марка «Дельфін»

Морозиво «Трюфельне» у вафельному стаканчику

ТУ У 16301726-004-99

2.

ВАТ „Запорізький м’ясокомбінат”

Ковбаса сирокопчена „Свиная” в/г

ГОСТ 16131-86

3.

Приватний підприємець Кусий Володимир Іванович

Пельмені ТМ «Дважды два» - «Дважды два»

ТУ У 2848300036.001-99

ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

4.

ТОВ “БІОЛ”

Сковороди алюмінієві литі з антипригарним покриттям

РСТ УССР 117-89

ПРОДУКЦІЯ ВИРОБНИЧО – ТЕХНІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

5.

ТОВ “СП ЮКОЙЛ”

 

Олива моторна «Балтія Семісинтетик»

6.

ПП «Тата»

 

Папір форматний

ТУ У 21.2-19264196-004-2002

 

Виставку відвідали віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук, Голова Держспоживстандарту Леонід Школьник, а також представники закордонних посольств.

Високі гості, керівництво Держспоживстандарту, преса у ході виставки обмінялися враженнями з представниками провідних вітчизняних виробників, фахівцями регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації.

Віце-прем’єр-міністр також був ознайомлений із тією масштабною роботою, котру проводить Держспоживстандарт України та його підвідомчі організації з метою сприяння входженню України до європейської спільноти. Зокрема, мова йшла про зростання впродовж останніх двох років темпів гармонізації вітчизняних стандартів з міжнародними та європейськими вимогами, що, безумовно, сприяє підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та досягненню якості життя українців. А це є одним з пріоритетних завдань, що стоїть нині перед керівництвом держави, і саме на це спрямована Програма Уряду «Назустріч людям».

Олег Рибачук також був ознайомлений з представленими на виставці науковими розробками, які виконані спільно з фахівцями системи Держспоживстандарту України і провідними вченими країни, зокрема, з приладом, котрий вимірює та дозволяє отримати точну діагностику щодо стану здоров’я людини; засобом вимірювання для контролю продуктів харчування на рівні генної інженерії безпечності; а також унікальною експрес-лабораторією для швидкого контролю за якістю паливно-мастильних матеріалів, тощо.

«Я глибоко вражений тим, що побачив, починаючи з лозунгу «Європейській державі – європейську якість життя», - зазначив Олег Рибачук.

За його словами , «коли в Уряді триває обговорення щодо вступу до СОТ, то більшість членів стоїть на позиції, що ми повинні захищати в першу чергу національного споживача. Те, що я побачив, абсолютно відповідає духу нинішнього Уряду. І я отримав колосальні аргументи для розмов про те, що Україна привнесе в Європу». Водночас він висловив упевненість, що значна частина наших стандартів суттєво вища за європейські. «Є про що говорити в Брюсселі, а головне – є чим пишатися», - підкреслив Олег Рибачук.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1426-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 789 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Середній розмір субсидії в Запорізькій області складає понад 1600 гривень: як отримати допомогу від держави на оплату комуналки