Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Петро Гончарук: «Ми оберемо найчистіші населені пункти області»

20 березня 2012 - 16:20

Петро Гончарук: «Ми оберемо найчистіші населені пункти області»

До кінця квітня в області триватиме конкурс на краще місто, район, селище та село регіону, у якому головними показниками для визначення  переможців враховуватиметься чистота та благоустрій територій.

Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

- В області стартував конкурс на кращі території області, переможці будуть обиратися серед міст обласного значення, малих міст, районів, селищ та сіл. У понеділок голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко дав завдання  своїм заступникам, а також керівникам підрозділів ОДА та керівникам районів серйозно зайнятися питанням ліквідації несанкціонованих звалищ та очистити від сміття узбіччя доріг. За кожну територію відповідає конкретний посадовець, ситуація знаходиться під контролем обласної влади. Тож думаю, що гідних кандидатів у переможці нашого конкурсу буде дуже багато, - заявив Петро Гончарук.

Також посадовець зазначив, що конкурсна комісія, яку він очолює, вже розпочала свою роботу та зараз проводить першу перевірку територій.

- 21 квітня в Україні відзначається День навколишнього середовища, і по всій області в цей день будуть проводитися масштабні суботники. Але наша мета – зробити його фінальним, щоб до цього часу більшість сміття було прибрано, а вже 21 квітня на територіях просто «наводили красу». Після свята комісія знову проїде по територіях, після чого буде виставляти оцінки та підбивати підсумки, - повідомив Петро Гончарук.

Після останнього суботника конкурсна комісія буде окремо перевіряти медичні та освітні заклади населених пунктів, дороги, узбіччя та тротуари, відвідає об’єкти благоустрою територій, а також перевірить утримання будівель та споруд.

За підсумками перевірки  усім пунктам буде виставлено бали, потім – підсумовано  і на основі результатів обрано кращі та гірші території області. Урочисте підбиття підсумків з нагородженням переможців заплановано на початок травня.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі комунальники опановують такмед

Підрозділ ГУР МО «Стугна» запрошує до своїх лав тих, хто хоче не просто бути в строю, а бути корисним і важливим

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДП “СЕТАМ”

Інструкції з безпеки для жителів Криму від Центру стратегічних комунікацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1041 удар по 66 населених пунктах Запорізької області

Стартувала реєстрація на третій сезон освітньо-грантової програми «Траєкторія» для ветеранського бізнесу

IV етап кубку України з богатирського багатоборства серед ветеранів та ветеранок: відкрито реєстрацію

Нові друзі та позитивні емоції: юні енергодарці відпочили в таборі на Київщині

Установа «Агенція регіонального розвитку Запорізької області» Institution «Regional Development Agency of Zaporizhzhia Region»

Молодь Запорізької області запрошують на тренінг із розвитку власної справи