Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент України цікавиться ходом будівництва історико-культурного комплексу на Хортиці

1 квітня 2005 - 14:36

Сьогодні голова облдержадміністрації Юрій Артеменко відбув до Києва на зустріч з Президентом України. Мова йтиме про будівництво історико-культурного комплексу „Запорозька Січ” на острові Хортиця, яким дуже цікавиться Президент. Щоб глибше і всебічно обговорити проект та хід його реалізації, разом з губернатором до Києва виїхали архітектори, керівники будівництва, представник Національного заповідника Хортиця.

Нагадаємо, що планується завершити будівництво комплексу нинішнього року до Дня міста Запоріжжя, то б то, до 14 жовтня. Держбюджетом 2005 року передбачено виділення на будівництво 5 мільйонів гривень. Окрім того, трудовий колектив комбінату „Запоріжсталь” висловив готовність внести і свою спонсорську допомогу в реалізацію давнього проекту.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1426-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 789 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області