Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Представлено генерального директора Національного заповідника „Хортиця”

4 квітня 2005 - 11:50

Заступник голови облдержадміністрації Олена Зайковська представила колективу Національного заповідника „Хортиця” нового генерального директора – Костянтина Івановича Сушка, якого призначено на цю посаду за наказом міністра культури і мистецтв України Оксани Білозір.

К.І.Сушко – добре знаний не лише на Запоріжжі, а і в Україні журналіст, письменник-краєзнавець, член Спілки письменників України, лауреат премії імені Івана Франка. Народився 1946 року на Херсонщині. Трудовий стаж почав  на заводі, служив в армії,  працював в обласних газетах. Костянтин Сушко – автор шістнадцяти художніх та публіцистичних книг на теми історії та природи, серед яких – цикл по Хортиці. Протягом останніх майже тридцяти років бере активну участь у збереженні Хортиці, на громадських засадах бореться з браконьєрством плавневої частини острова. К.Сушко оприлюднював кілька проектів оздоровлення Хортиці (1991-го, 1994-го та 2001 рр.), які діставали загальне схвалення, але за свідомого гальмування влади, не знайшли своєї реалізації.

Напередодні Костянтин Сушко разом з головою облдержадміністрації Юрієм Артеменком мали зустріч з Президентом України Віктором Ющенком та міністром Оксаною Білозір, яких хвилюють проблеми Національного заповідника. Домовлено, що вже завтра, 5 квітня, на Хортицю приїде Оксана Білозір разом з відповідальними працівниками, щоб на місці ознайомитися з ходом будівництва історико-культурного комплексу „Запорозька Січ”, проблемами заповідного острова.

О.Зайковська побажала успіхів у роботі новому директору і висловила впевненість, що колектив під його керівництвом позитивно вплине на процес справжнього  відновлення священної сутності хортицької землі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1426-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 789 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області