Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька делегація відвідала Чеченську республіку

10 квітня 2012 - 13:58

Запорізька делегація  відвідала Чеченську республіку

Делегація керівників Запорізьких національно-культурних товариств на чолі з начальником відділу у справах національностей та релігій облдержадміністрації Іриною Панькіною відвідала місто Грозний Чеченської Республіки Російської Федерації.

До складу делегації увійшли представники громадської організації «Обласний культурно-діловий центр чеченської діаспори «ВАЙНАХ», Спілки вірмен Запорізької області, обласної громадської організації «Осетино-аланське культурне товариство», міського грузинського товариства „Шота Руставелі”, міської громадської організації «Товариство грецької Понто - кавказької культури «Геліос» та благодійного фонду «Центр національних культур та суспільної моралі «Ми - українські».

- Ми їздили до Чеченської Республіки на запрошення спікера законодавчих зборів Чеченської Республіки  Дукуваха Абдурахманова. Від голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка ми передали вітальні адреси голові республіки Р. Кадрову та Міністру культури ЧР Д. Музакаєву. Також від керівництва області  вручили пам’ятні подарунки та сувеніри, - зазначила Ірина Панькіна.

У ході спілкування сторони висловили зацікавленість у конкретних проектах в області спорту, туризму та культурних взаємовідносин. 

Голова Парламенту Чеченської Республіки подякував гостям за приїзд та висловив переконання, що дружні стосунки між містами Запоріжжя та Грозний, а також в цілому між двома народами будуть розширюватися та зміцнюватися. Також делегація зустрілась з керівництвом адміністрації Гудермеського муніципального району ЧР,  відвідала пам’ятні місця у Грозному та Гудермесі.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2026

На випадок блекауту: поради від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Контракт 18-24: мета – висока, винагорода – гідна

Нові горизонти на Easy: ресурс для розвитку молоді

Упродовж доби окупанти завдали 577 ударів по 30 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО