Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Претензії підприємців авторинку в тижневий строк будуть розглянуті

8 квітня 2005 - 15:44

Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко зустрівся з групою підприємців авторинку, що на Оріхівському шосе під Запоріжжям. Останні скаржилися на несправедливі тарифи на послуги ринку, на існуючі побори з боку адміністрації ринку, просили допомогти у вирішенні питань оформлення права власності на збудовані кіоски і аренду землі. Адже кількарічні звернення  до різних органів міської влади Запоріжжя та інших інстанцій залишаються безрезультатними.

Юрій Анатолійович, вислухавши підприємців, доручив начальнику головного управління економіки облдержадміністрації А.Разумовичу в тижневий строк підготувати проект розпорядження голови ОДА про затвердження тарифів на послуги авторингу, які підтверджуються матеріалами розрахунків. А з інших піднятих питань -- надати копії листів депутату Запорізької міськради і одночасно раднику губернатора з питань підприємницької діяльності Вадиму Тихонову, який спільно з Ю.Артеменком підготує пропозиції шляхів вирішення проблем підприємців.

Губернатор однозначно запевнив підприємців, що  влада допоможе навести порядок на конкретному авто ринку, як і на інших ринках теж.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 495 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1207-го дня війни

Освіта, енергетика, соціальні послуги: як змінюється Запорізький край завдяки підтримці ЄС та ООН

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.06.2025

Мелітопольці зібрались на традиційний фестиваль «Черешнево»

«Плач не дав нікому ще свободи, а хто борець, той здобуває світ»: в ліцеї «Захисник» відбувся випуск курсантів

Черговий ворожий удар по Запоріжжю: постраждало троє людей, пошкоджено понад 15 будинків

У Запоріжжі відкрили Центр життєстійкості – простір турботи, підтримки та стійкості за підтримки ЮНІСЕФ

Крапля крові рятує життя: у Запоріжжі відзначили донорів, які щодня творять диво

Упродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Незламне місто нескорених людей: Енергодару – 55 років