Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко надіслав телеграму своєму дніпропетровському колезі Олександрові Вілкулу

28 квітня 2012 - 08:07

У зв’язку із трагічними подіями, що сталися 27 квітня у Дніпропетровську, глава Запорізької області надіслав телеграму очільнику Дніпропетровщини, у якій, зокрема, говориться: «Запорізька обласна державна адміністрація та загалом жителі сусідньої Запорізької області стурбовані ситуацією та висловлюють глибокий жаль з приводу жахливих подій, що сталися у Дніпропетровську. У разі необхідності готові надати будь-яку допомогу.»

У зв’язку з подіями у Дніпропетровську запорізькі міліціонери перейшли на посилений варіант несення служби.  За повідомленням ГУ МВС України у Запорізькій області, організовано цілодобове патрулювання населених пунктів нашого регіону. Правоохоронці перевіряють громадські місця для виявлення підозрілих предметів. Особлива увага приділяється місцям масового перебування людей. До несення служби залучені військовослужбовці внутрішніх військ МВС.

Крім того, запорізькі правоохоронці звернулися до керівників підприємств, організацій та установ, особливо тих, де є власні служби безпеки,  з проханням посилити охорону як на своїх об’єктах, так і на прилеглій території.

Також запорізька міліція закликає громадян бути пильними, зокрема, звертати увагу на підозрілі предмети. У разі їх виявлення, необхідно терміново повідомити правоохоронні органи за телефонами (061) 239-88-88 або 102.

Нині ситуація у Запорізькій області знаходиться під контролем правоохоронців.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Міни серед полів та у дворах: пильність збереже життя

Грантові програми для бізнесу: поєднання місцевих можливостей і міжнародної допомоги

Стартувала реєстрація на ХІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: запоріжців запрошують до участі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 868 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1528-го дня війни

Ворог вдарив біля автобуса із запорізькими дітьми

Медалі у скарбничку Запорізького краю: потужні виступи спортсменів на чемпіонатах України

Українська – щодня: Мінкульт зібрав курси для тих, хто хоче говорити державною мовою впевнено

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.05.2026

Впродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

«Присягаюся бути гідним громадянином та патріотом України!»: стрій руху «Байда» поповнили нові учасники