Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У запорізькому Палаці спорту „Юність” відбувся профорієнтаційний захід „Обери свою професію”, підготовлений за ініціативою комітету з професійно-технічної освіти у Запорізькій області та обласного центру зайнятості

14 квітня 2005 - 16:42

Мета цього заходу – ознайомлення випускників загальноосвітніх шкіл та незайнятої молоді з професіями, які вони можуть опанувати в професійно-технічних навчальних закладах області. А їх немало – всього 44 професійно-технічні заклади, у тому числі 3 центри профтехосвіти, 6 вищих професійних училищ, 33 професійні ліцеї, 2 навчальні центри. Контингент учнів та слухачів складає 25 тисяч осіб, з яких понад 22 тисячі навчаються за державним замовленням. Щорічно навчальні заклади цієї категорії випускають близько 10 тисяч кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів найрізноманітніших професій.

У Палаці спорту було представлено красиво оформлені експозиції всіх професійно-технічних закладів Запоріжжя та інших міст і окремих районів області. Керівники і викладачі цих закладів всім, хто цікавився, давали детальну інформацію, вручали рекламні матеріали. Вихованці профтехосвіти показали чудовий концерт, продемонстрували майстерні роботи майбутніх перукарів, швей, кондитерів, умільців народних ремесел.

Під час урочистого відкриття цього заходу його організаторів, вихованців професійно-технічних закладів, старшокласників тепло привітали начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Свєткова, директор обласного центру зайнятості Анатолій Жданов, голова комітету з професійно-технічної освіти у Запорізькій області Валерій Сапронов, представники Запорізької міськради та адміністрацій районів міста.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

За добу поліція зареєструвала 20 повідомлень про воєнні злочини окупантів

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.09.2022

В Україні розроблено дорожню карту дій для родин захисників

Ворог поцілив ракети по Гуляйполю

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 28.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28.09.2022, 217 доба

Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять. Звернення Володимира Зеленського 27.09.2022

Президент провів зустріч з міністром з питань Європи та закордонних справ Франції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 27.09.2022

Платформа “Свідок” збирає докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду

Нескорені мелітопольці не стерплять свавілля терористів на українській землі!

Енергодар та Дніпрорудне проти збройного терору та пропаганди