Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Оздоровчі та рекреаційні заклади області перевірятимуться протягом всього літа

17 травня 2012 - 09:12

Оздоровчі та рекреаційні заклади області перевірятимуться протягом всього літа

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко зустрівся з колективом Інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області та обговорив підсумки роботи підрозділу за перший квартал та  завдання на літній період.

- За перші три місяці поточного року ми отримали 193 письмові пропозиції, заяви та скарги від споживачів. Розглянуто 157 звернень, 36 заяв залишаються в роботі. По 137 заявах задоволено вимоги та прийнято рішення на користь споживачів, складено вісім позовних заяв до суду. Сім звернень надійшло з питань якості продовольчих товарів, 32 - щодо якості непродовольчих товарів, ще 154 стосуються надання платних послуг. Залишається великою кількість скарг на виробництво метало-пластикових вікон, меблів, послуги сервісних центрів та ЖКГ, - доповів начальник інспекції Дмитро Сухінін.

За перші три місяці 2012 року за результатами розгляду звернень громадян  повернуто кошти у розмірі 51 тис. грн. за товари або послуги неналежної якості, зроблено перерахунок на суму 2,7 тис.грн. за житлово-комунальні послуги неналежної якості.

За цей час спеціалістами інспекції здійснено 15 перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання законодавства про захист прав споживачів. Порушення чинного законодавства виявлено в 15 підприємствах (100% від перевірених). Загальна сума штрафів, накладених інспекцією протягом І кварталу 2012 року, становить 12,566 тис. грн. До адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб, на яких накладено адміністративні штрафи на суму 2,074 тис.грн.

Обговорюючи завдання інспекції на літній період, Віктор Ємельяненко підкреслив, що пріоритетним має бути контроль за роботою оздоровчих та рекреаційних закладів, а також перевірка якості послуг, пов’язаних з початком курортного сезону та Євро-2012.

Також у ході зустрічі було підбито проміжні підсумки залучення товаровиробників до участі в проведенні соціально-патріотичної акції «З турботою про Українське!»

Віктор Ємельяненко на завершення  відвідав «музей» підробних, фальсифікованих та неякісних товарів, які збирають самі співробітники інспекції.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі комунальники опановують такмед

Підрозділ ГУР МО «Стугна» запрошує до своїх лав тих, хто хоче не просто бути в строю, а бути корисним і важливим

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДП “СЕТАМ”

Інструкції з безпеки для жителів Криму від Центру стратегічних комунікацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1041 удар по 66 населених пунктах Запорізької області

Стартувала реєстрація на третій сезон освітньо-грантової програми «Траєкторія» для ветеранського бізнесу

IV етап кубку України з богатирського багатоборства серед ветеранів та ветеранок: відкрито реєстрацію

Нові друзі та позитивні емоції: юні енергодарці відпочили в таборі на Київщині

Установа «Агенція регіонального розвитку Запорізької області» Institution «Regional Development Agency of Zaporizhzhia Region»

Молодь Запорізької області запрошують на тренінг із розвитку власної справи