Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін провів засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів і погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

20 квітня 2005 - 16:41

В ході засідання розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам  підприємств області. На перше березня 2005 року загальна сума невиплаченої  їм заробітної плати  становила 25,5 млн.грн. З початку року вона зросла на 2,6 млн.грн, або на 10,1 %.

Повідомлялось, що у першому кварталі поточного року проведено 406 перевірок на 259 підприємствах, в установах, організаціях області, а також у приватних підприємців, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Серед боржників такі підприємства, як  ВАТ «АТП-12327», м. Запоріжжя (заборгованість становить 253,9 тис.грн.), ТОВ «Південний завод гідротехнічного устаткування», м. Бердянськ (62,5 тис.грн.), ВАТ  «Колгосп ім. Чубаря», Пологівський район (93,9 тис.грн.) та інші.

В ході перевірок виявлено 1065 порушень законодавства про працю, з них 58,5 % - з питань оплати праці. За результатами перевірок складено 406 актів, видані приписи на усунення виявлених порушень 294 керівникам підприємств.

За допущені порушення законодавства про працю на 170 посадових осіб передані до суду протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали перевірок 44 підприємств передані до правоохоронних органів у зв’язку із порушенням кримінальних справ відповідно до ст.175 Кримінального кодексу України.

Як наголосив Олександр Сін,  органи виконавчої влади і надалі жорстко контролюватимуть ситуацію на підприємствах, де не забезпечується своєчасна і повна виплата заробітної плати працівникам. До посадових осіб таких підприємств вживатимуться передбачені законодавством заходи.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.06.2023, 471

Росією керують нелюди, які особисто є найбільшою катастрофою на планеті – звернення Президента України