Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулося засідання обласної ради соціального партнерства, в ході якого була ухвалена Регіональна угода між Запорізькою ОДА, Запорізькою обласною федерацією роботодавців і Запорізькою обласною радою профспілок на 2005-2006 роки

21 квітня 2005 - 11:11

Регіональна угода укладена в рамках Генеральної  угоди між Кабміном, всеукраїнськими  об’єднаннями роботодавців і підприємців  та всеукраїнськими   профспілками і профоб’єднаннями, що  визначає основні принципи і норми реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у державі в цілому. Положення угоди прийняті як мінімальні гарантії для  працюючого населення.

 Необхідність підписання нової угоди на обласному рівні виникла через закінчення терміну дії попередньої. Представники партнерських сторін   визнали її позитивний вплив на стабілізацію і подальший розвиток економіки нашого краю, посилення соціального захисту працівників.

Соціальні партнери  гаряче дебатували з приводу певних положень угоди, що стосувались забезпечення пенсійного стажу працівникам,  розподілу  фондів підприємств  за участю профспілок, забезпечення роботодавцями  фінансування  медично-санітарних частин, розробки обласної програми збереження санаторно-курортних зон  і зон  масового відпочинку трудящих в регіоні, та іншого.

Як   відмітив голова облдержадміністрації Юрій Артеменко, цей документ дозволить підвищити рівень довіри народу до органів державної влади, вивести соціальний діалог на якісно новий рівень, вирішити низку нагальних проблем області, і в цілому. підвищити рівень добробуту населення.

- Втім, робота в цьому напрямку не закінчена, - наголосив губернатор. - Життя ставитиме перед нами нові питання, і ми разом із соціальними партнерами шукатимемо і знаходитимемо на них відповіді. Доказом цього може послужити  нинішнє засідання, яке пройшло під знаком компромісів. Адже виникло досить багато спірних питань, які нам все ж  вдалося владнати. Важливо, що ми таки навчились слухати  і розуміти один одного.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Юрій Малашко про оперативну ситуацію

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!