Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Оперативність та ефективність взаємодії рятівних служби при виникненні ДТП перевірять на навчаннях

5 червня 2012 - 15:22

Оперативність та ефективність взаємодії рятівних служби при виникненні ДТП перевірять на навчаннях

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко провів нараду з питань реагування та взаємодії обласних служб при виникненні дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками.

З початку року на території регіону сталося 2394 ДТП, у яких загинули 85 людей (у 2011 – 2460 ДТП, загинули 62 особи). Збільшення кількості загиблих у аваріях вимагає від працівників ДАІ ГУ МВС України в Запорізькій області, управління з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, управління охорони здоров’я ОДА, дорожніх служб оперативного реагування,  ефективної взаємодії та якісного посилення роботи при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

В області затверджено план першочергових дій рятівних служб при виникненні ДТП. Зокрема, перекриття та охорона ділянки дороги, відведення транспорту, робота служб «швидкої допомоги», «Кобри», рятівників, експертів, слідства тощо. Однак на практиці цього дотримуються  не завжди.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко поставив завдання ГУ МВС України в Запорізькій області провести навчання з надання допомоги постраждалим від наслідків ДТП. Такі навчання будуть наближені до реального життя та відбудуться найближчими днями.

- Наша мета – з’ясувати, наскільки ефективно організована взаємодія рятівних служб при виникненні ДТП. Якщо в ході навчань виявиться, що використання чинного плану першочергових дій не забезпечує необхідної ефективності, будемо працювати над його адаптуванням до реалій сьогодення. Ситуація на дорогах має бути максимально безпечна для учасників дорожнього руху і над цим ми працюватимемо й надалі, - підкреслив Віктор Ємельяненко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Жовтневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Нічний удар по Запоріжжю: ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.10.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 744 удари по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1344-го дня війни

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону