Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Ю. Артеменко привітав з 75-річчям від дня народження голову правління ВАТ «Металургійний завод «Запоріжсталь», Героя України Сацького Віталія Антоновича

22 квітня 2005 - 10:03

Шановний Віталію Антоновичу!

 

Від імені Запорізької облдержадміністрації і від себе особисто щиро вітаю Вас з  визначною подією - 75-річним ювілеєм!

Запоріжці знають і шанують Вас як людину, що своєю самовідданою працею і талантом здобула високий авторитет не лише в регіоні, а і у всій Україні. Під Вашим вмілим керівництвом справи одного з найпотужніших підприємств нашого краю  – ВАТ « Металургійний  завод «Запоріжсталь» набули широкого визнання і одержали заслужено високу оцінку.

Після студентської лави Ви протягом 26 років зробили успішну кар’єру на заводі «Криворіжсталь», де зросли від старшого вальцювальника до заступника директора підприємства. Подальшу свою  долю Ви пов’язали  із  отчим краєм, де майже 20 років очолюєте славний колектив легендарної „Запоріжсталі”. Ви послідовно, творчо, наполегливо реалізуєте програми модернізації підприємства, впровадження новітніх технологій, берете активну участь у  розбудові соціальних об’єктів нашого  краю.

Високо цінуючи Ваш вагомий внесок у розвиток Запорізької області, Ваші неординарні здібності і досвід справжнього господаря, а також Вашу людяність і порядність, від усього серця бажаю Вам  в цей прекрасний день козацького здоров’я, родинного щастя, злагоди, добра, наснаги для нових здобутків на благо нашого краю і всієї держави. Хай і надалі  Вашими постійними супутниками у житті будуть натхнення, віра, надія та любов!

 

З повагою,

голова Запорізької

облдержадміністрації                     Юрій Артеменко

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.04.2026

Запуск мобільного застосунку «1545»: нові можливості для звернень громадян

Впродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області.

У Запоріжжі посилюють розвиток адаптивного спорту: відбулася зустріч із командою «ТОТАЛФІТ»

Як живе регіон: запоріжців запрошують долучитися до опитування

Тернуватській громаді – 7 років!

Цифрові навички для медиків: як працює нова рамка компетентностей

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

«Енергетики за тиждень відновили світло для 38 тисяч абонентів, що знеструмлювалися через російські обстріли», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Молодь говорить і впливає: Запорізька область долучилась до формування нової державної політики