Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Микола Ярмощук: «Колектив пологового будинку №5 необхідно зберегти для роботи в перинатальному центрі»

6 червня 2012 - 13:40

Микола Ярмощук: «Колектив пологового будинку №5 необхідно зберегти для роботи в перинатальному центрі»

Нараду з питань впровадження Націоанального проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», зокрема щодо створення обласного перинатального центру,  провів заступник голови обласної державної адміністрації Микола Ярмощук.

Як поінформував начальник управління охорони здоров’я ОДА Андрій Запорожченко, нині триває конкурс з визначення виконавця проектно-кошторисної документації на реконструкцію перинатального центру. Також проводиться підготовка до передачі жіночої консультації міського пологового будинку №5 до власності обласної ради та приєднання  згодом до приміщень обласного перинатального центру.

Вирішено, що на час проведення реконструкції перинатального центру пацієнтів міського пологового будинку №5 направлятимуть до міського пологового будинку №3, де найближчим часом буде організована робота реанімаційного відділення для новонароджених.

Одне з пріоритетних питань при проведенні реконструкції обласного перинатального центру, як наголосив заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук  –збереження професійного колективу, який нині працює в міському пологовому будинку №5. Враховуючи це, в ході наради було розглянуто питання організації роботи стаціонару в пологовому будинку №5 на період реконструкції, у тому числі поетапне проведення ремонтних робіт.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

До уваги водіїв великовагового транспорту: на дорогах державного значення вводяться сезонні обмеження руху за високої температури повітря

Впродовж доби окупанти завдали 377 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Хвилина тиші там, де вирує студентське життя

Василівський район: виклики, здобутки та плани

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Не просто відпочинок: у Запоріжжі обговорили безпечну роботу басейнів в умовах війни

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни