Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Співробітництво між облдержадміністрацією та засобами масової інформації області повинно будуватися на засадах свободи слова, неупередженості, повноти інформації та збалансованості у висвітленні суспільно важливих подій в країні і регіоні зокрема

22 квітня 2005 - 10:10

Учасники зустрічі активно обговорили запропонований проект резолюції про співробітництво. Обидві сторони дійшли згоди про те, що відносини між ЗМІ та владою в сучасній Україні повинні бути реформовані на основі чинного законодавства і гарантій розвитку вільної преси, наданих Президентом України.

Облдержадміністрація гарантує надання журналістам повної і прозорої інформації з будь-яких питань, підтримку їх творчих починань і допомогу у вирішенні проблем, які входять до компетенції обласної влади. Облдержадміністрація також гарантує невтручання в роботу журналістів.

Представники обох сторін підтвердили, що готові будувати співробітництво на принципах взаємоповаги, підтримки і взаєморозуміння в інтересах жителів регіону і української держави, в інтересах свободи слова і демократії.

Суттєві пропозиції і зауваження висловили  голова правління обласної організації Спілки журналістів України, генеральний директор телерадіокомпанії „ТВ-5” Микола Єфімов, головні редактори газети „Наш город” -- Юрій Ботнер, ТРК „Алекс” – В”ячеслав Власов, газети „Запорозька Січ” – Олександр Верьовкін, РК „Великий Луг” – Яків Бринза, газети „Индустриальное Запорожье” – Володимир Дупак та інші. Зокрема всі зійшлися на тому, що майбутній документ буде називатися меморандумом, який стане своєрідним кодексом честі.

За обопільною домовленістю вирішено наступного тижня ще раз зібратися у такому ж форматі і підписати цей документ.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.06.2023, 471