Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Проблему водопостачання Кушугума та Малокатеринівки буде розв’язано

26 червня 2012 - 10:22

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка його заступник Петро Гончарук відвідав Запорізький район з метою вивчення можливості стабільного водозабезпечення жителів  Кушугума: з початку літа у селище питна вода подається тільки два дні на тиждень, за графіком.

Аналогічна проблема є і в Малокатеринівці, де так само  питна вода надходить двічі на тиждень. Така ситуація виникає кожного року в період літньої спеки, коли люди починають полив городів питною водою, бо технічний водопровід на цих територіях відсутній.

На місці Петро Гончарук  оглянув насосні станції та поспілкувався з місцевими жителями.

Щоб розв’язати проблему  водопостачання цих територій, необхідно добудувати станцію, яка підкачуватиме воду до Кушугума та Малокатеринівки.

- Станом на сьогодні вже розроблена та затверджена проектно-кошторисна документація на суму 3,6 млн.грн., на черзі – проведення тендеру з визначення виконавців робіт. Ми маємо прорахувати всі ризики та результат, якого зможемо досягти, щоб зусилля не виявились марними. 26 липня відбудеться засідання  сесії облради, і ми винесемо  питання виділення коштів на добудову насосної станції на розгляд депутатів, - повідомив Петро Гончарук під час зустрічі з жителями Кушугума.

За словами посадовця, обласна влада використає всі можливості, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію, але всі ці роботи - будівництво станції, технічного водоводу та реконструкція мереж  вимагають певного часу і, головне,  фінансування.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678