Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

60-річчю великої Перемоги присвячується

28 квітня 2005 - 13:59

Сьогодні вранці на рахунку телемарафону вже було 150 тисяч гривень. Десятки підприємств і організацій, приватних структур зробили свій посильний внесок в благородну справу. Найбільше коштів надійшло від компанії «Олександр» (25 тис. грн.), міста Запоріжжя (20 тис.), пивобезалкогольного комбінату «Славутич» (15 тис. грн.),  по 5 тисяч гривень перерахували трудові колективи Запорізького титано-магнієвого комбінату, «Кремнійполімеру», «Запоріжсклофлюсу», 3 тисячі надійшло від «Запоріжвогнетриву». Серед районів обласного центру найбільший внесок – майже 30 тисяч - за Орджонікідзевським районом. Серед сільських районів вагомий внесок  спонсорів від Гуляйпільського району.

У телемарафоні «Пам’ять» взяв участь і голова облдержадміністрації Юрій Артеменко. Керівникові обласної ради ветеранів війни і праці Івану Солодовнику губернатор вручив рахунок на 60 тисяч гривень. Цифра співзвучна ювілейній даті і покликана хоча б трохи поправити матеріальне становище ветеранів. А взагалі, як зазначив Ю. Артеменко, не в грошах справа, а у людяності кожного з нас і перевіряється вона не лише 9 Травня, а повсякчас.   

Під час марафону його рахунок значно поповнився  і загальна сума, за попередніми даними, становить понад 200 тисяч гривень.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1426-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 789 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області