Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна та міська влада посилюють взаємодію, щоб працювати, як одна команда

23 липня 2012 - 09:52

В облдержадміністрації вперше відбулась спільна нарада керівного складу виконавчих органів області та міста Запоріжжя. За ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка представники обласної та міської влади будуть збиратися раз на тиждень  разом, щоб об’єднати зусилля для більш ефективного розв’язання  проблем  обласного центру.

- Місто Запоріжжя – це столиця Запорізького краю. І я розумію, що проблеми Запоріжжя – це центральні проблеми облдержадміністрації. Ми мусимо гармонізувати наші відносини задля більш ефективної роботи. Цей досвід ми поширимо і на інші території, перш за все, на міста обласного значення, - наголосив голова облдержадміністрації, відкриваючи нараду.

У першій нараді  нового формату, яка відбулася під головуванням голови облдержадміністрації, взяли участь Запорізький міський голова Олександр Сін, секретар міської ради Роман Таран, заступники голови облдержадміністрації та заступники міського голови.

Коло питань, що потребують більш тісної співпраці та концентрації спільних зусиль обласної та міської влади, окреслив голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Вирішення питання розмежування земель обласного центру та Вільнянського і Запорізького районів, забезпечення безперебійного  водопостачання, посилення заходів по боротьбі зі злочинністю, забезпечення якісного медичного обслуговування, підтримка промислових підприємств, активізація будівництва соціального житла, створення робочих місць – такі пріоритети на майбутнє запропонував учасникам наради очільник області.

- Це мінімальний пакет, що увійде до нашого спільного плану. Кожен із заходів  цього плану ми повинні обговорити з громадою та опрацювати спільний підхід, який задовольнить усіх, - зазначив Олександр Пеклушенко.

Міський голова Олександр Сін підтримав ініціативу голови облдержадміністрації та висловив надію, що спільна робота з обласною гілкою влади дозволить більш ефективно вирішувати головну проблему міста – фінансову.

- Питання, що окреслив Олександр Миколайович, перш за все потребують збільшення фінансування. Підготовка містом державних програм, використання потужного ресурсу облдержадміністрації і лобіювання депутатського корпусу у Верховній Раді, впевнений, дозволить нам отримати більше можливостей для розв’язання проблем Запоріжжя, - зазначив Олександр Сін.

Як підкреслив керівник обласної виконавчої влади, місцева влада не може покладатися лише на підтримку з боку Київа. Одне з головних завдань влади на місцях – це пошук та використання резервів для наповнення бюджету та підвищення соціальних стандартів для населення. Це, перш за все, створення робочих місць та підвищення заробітних плат, ефективне використання земельного ресурсу, укладення договорів соціального партнерства.

- Ми мусимо працювати як єдина команда. Команда, що використовує свій інтелектуальний потенціал та приймає вірні рішення, - звернувся до учасників наради Олександр Пеклушенко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Зростання пенсій: хто і скільки отримає у 2026 році

2,5 мільярда гривень на генератори для громад: Уряд України ухвалив рішення

«Ветеран Pro»: державні послуги для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей – у кілька кліків

Протокол засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації від 08.01.2026 р.

Загалом упродовж доби окупанти завдали 749 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1427-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Війна в об’єктиві тих, хто її проживає: у Запоріжжі відкрили фотовиставку азовців

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся навчальний захід з питань соціальної інклюзії та безбар’єрності

«Кіборги» вистояли, не встояв бетон»: День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дитячі серця говорять зі світом: малюнки дітей із Запорізької області поїдуть до Вашингтона

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.01.2026