Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На запрошення голови облдержадміністрації Юрія Артеменка до Запоріжжя прибув радник Президента України з питань молодіжної політики - лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук

12 травня 2005 - 15:15

Він зустрівся із студентами Запорізької державної інженерної академії, провів пряму лінію із слухачами радіо «Великий Луг»(спільний проект з «Радіо-3» та газетою «МИГ»).

Цього ж дня у великій залі облдержадміністрації  за участю губернатора Юрія Артеменка  пройшла неформальна зустріч Святослава Вакарчука  із представниками запорізького студентства та молоді.

Лідер гурту «Океан Ельзи» зазначив, що не звик спілкуватись із молоддю у державницьких аудиторіях. Втім, йому сподобалася пропозиція голови облдержадміністрації Юрія Артеменка, з яким його поєднує давня дружба і плідне співробітництво,  зламати стереотип щодо призначення і використання цієї зали.

На зустрічі із молоддю Юрій Артеменко наголосив, що вважає за необхідне використовувати велику залу ОДА, яка, до речі практично не  займалася, для організації безлічі різноманітних  громадських і культурно-мистецьких заходів, зокрема, молодіжних. Він попросив  студентів  подавати свої пропозиції до управління у справах сім’ї та молоді ОДА.

У ході зустрічі Святослав Вакарчук та Юрій Артеменко  відповіли на запитання. У неформальному спілкуванні вони з’ясували . які проблеми хвилюють сьогодні молодь. Щодо ситуації у Запорізькому національному університеті, вони зазначили, що докладуть всіх  зусиль, щоб там відбулися чесні і прозорі вибори ректора.

Також Святослав Вакарчук поділився своїми творчими планами і пообіцяв свою підтримку обдарованій молоді. Після чого представники кількох запорізьких рок-груп передали йому свої диски для прослуховування. На завершення зустрічі музикант нагадав, що залишається творчою людиною і не збирається іти у політику.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

За добу поліція зареєструвала 20 повідомлень про воєнні злочини окупантів

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.09.2022

В Україні розроблено дорожню карту дій для родин захисників

Ворог поцілив ракети по Гуляйполю

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 28.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28.09.2022, 217 доба

Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять. Звернення Володимира Зеленського 27.09.2022

Президент провів зустріч з міністром з питань Європи та закордонних справ Франції

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 27.09.2022

Платформа “Свідок” збирає докази воєнних злочинів росіян для Міжнародного кримінального суду

Нескорені мелітопольці не стерплять свавілля терористів на українській землі!

Енергодар та Дніпрорудне проти збройного терору та пропаганди