"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На запрошення голови облдержадміністрації Юрія Артеменка до Запоріжжя прибув радник Президента України з питань молодіжної політики - лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук

12 травня 2005 - 15:15

Він зустрівся із студентами Запорізької державної інженерної академії, провів пряму лінію із слухачами радіо «Великий Луг»(спільний проект з «Радіо-3» та газетою «МИГ»).

Цього ж дня у великій залі облдержадміністрації  за участю губернатора Юрія Артеменка  пройшла неформальна зустріч Святослава Вакарчука  із представниками запорізького студентства та молоді.

Лідер гурту «Океан Ельзи» зазначив, що не звик спілкуватись із молоддю у державницьких аудиторіях. Втім, йому сподобалася пропозиція голови облдержадміністрації Юрія Артеменка, з яким його поєднує давня дружба і плідне співробітництво,  зламати стереотип щодо призначення і використання цієї зали.

На зустрічі із молоддю Юрій Артеменко наголосив, що вважає за необхідне використовувати велику залу ОДА, яка, до речі практично не  займалася, для організації безлічі різноманітних  громадських і культурно-мистецьких заходів, зокрема, молодіжних. Він попросив  студентів  подавати свої пропозиції до управління у справах сім’ї та молоді ОДА.

У ході зустрічі Святослав Вакарчук та Юрій Артеменко  відповіли на запитання. У неформальному спілкуванні вони з’ясували . які проблеми хвилюють сьогодні молодь. Щодо ситуації у Запорізькому національному університеті, вони зазначили, що докладуть всіх  зусиль, щоб там відбулися чесні і прозорі вибори ректора.

Також Святослав Вакарчук поділився своїми творчими планами і пообіцяв свою підтримку обдарованій молоді. Після чого представники кількох запорізьких рок-груп передали йому свої диски для прослуховування. На завершення зустрічі музикант нагадав, що залишається творчою людиною і не збирається іти у політику.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів