"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко: „Перший іспит нова влада склала успішно”

17 травня 2005 - 13:58

Ю.Тимошенко відзначила успішне проведення посівної кампанії, що стало добрим іспитом для команди нової влади. Подякувала банкірів, ряд НПЗ, які надали пільгові кредити та дизпальне аграріям.

Керівник Уряду детально зупинилася на аналізі м’ясного ринку України. Відзначила певні позитивні зрушення, але в цілому, зазначила, що проблема залишається невирішеною. Тому й надалі контроль і організація ефективної роботи ринків з продажу м’яса залишається першочерговою як для відповідних центральних органів, так і керівників регіонів. Одночасно дано завдання регіонам протягом півроку в кожній області спорудити по одному потужному комплексу з виробництва свинини за передовою датською технологією.

Під час переклички областей голова облдержадміністрації Ю.Артеменко доповів про стан справ в регіоні, який в цілому задовільний. Водночас висловив ряд прохань до Уряду: зокрема допомогти швидше отримати пальне з Лисиченського НПЗ, куди з області перераховано 5 млн. грн., швидше визначитись Держрезерву з ціною на продовольче зерно і в якому обсязі він його закупить у аграріїв.

Прем’єр-міністр різко критикувала як керівників центральних органів, так і керівників регіонів за невиконання доручення Уряду з питань забезпечення ефективного управління державною власністю. Для розробки заходів визначено двотижневий строк.

На селекторній нараді було розглянуто і проблему боротьби з дитячою безпритульністю. Ю.Тимошенко доручила керівникам регіонів терміново відшукати на територіях покинуті приміщення, обладнати їх відповідним чином і відкрити на їх базі центри утримання безпритульних, створивши дітям всі необхідні умови проживання і виховання.

Керівникам регіонів доручено також визначити пріоритетні питання, які необхідно вирішувати разом з Урядом. Адже ближчим часом Кабінет міністрів планує почергово проводити в регіонах виїзні засідання. Перше з ним відбудеться у Донецьку, потім – в Автономній республіці Крим.

Після завершення всеукраїнського селектору голова облдержадміністрації Ю.Артеменко та заступник голови облдержадміністрації В.Буцанов поінформували керівників районів і міст про ситуацію з бензином, закликали і надалі тримати в полі зору стан справ на ринку м’яса, зокрема керівники ринків зобов”язані допомогти сільгоспвиробникам доставляти м’ясо на ринки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів