Перелік відомостей, що містять публічну інформацію та підлягають оприлюдненню

Про визначення спеціального місця в Департаменті для роботи запитувачів з документами

8 серпня 2012 - 14:16

Керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до підпункту 4 пункту 2 Указу Президента України від 05.05.2011  № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», з метою створення умов для забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

НАКАЗУЮ:

 

1. Визначити спеціально відведеним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації кабінет № 505 адміністративного будинку облдержадміністрації за адресою: м. Запоріжжя,  пр. Соборний, 164.

2. Визначити спеціальним місцем для надання форм запитів на інформацію в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації кабінет № 500 адміністративного будинку облдержадміністрації за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації від 13.07.2012 № 17 «Про визначення спеціального місця в управлінні для роботи запитувачів з документами».

Читайте також