Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко вимагає більш ефективної роботи від управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації

13 серпня 2012 - 09:40

Голова облдержадміністрації з робочою поїздкою відвідав обласне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи.

Очільник області ознайомився з роботою системи оповіщення керівного складу та населення області у разі виникнення надзвичайної ситуації та поспілкувався з працівниками управління.

- Головна мета нашої зустрічі - більш детально ознайомитися з роботою структурного підрозділу облдержадміністрації, зрозуміти потенціал та можливості управління з питань надзвичайних ситуацій,  окреслити заходи, які дозволять підвищити ефективність роботи колективу, - пояснив Олександр Пеклушенко.

Керівники відділів управління  доповіли про роботу своїх підрозділів,   цілі та завдання. Основним завданням управління є реалізація державної політики у сфері цивільного захисту, організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення оповіщення керівного складу органів управління та населення про загрозу виникнення та виникнення надзвичайних ситуацій.

Голова облдержадміністрації позитивно відзначив роботу командного пункту, що має забезпечувати оповіщення населення у разі надзвичайних ситуацій. Але при цьому Олександр Пеклушенко зауважив, що обладнання пункту потребує модернізації. Кошти на закупівлю сучасної апаратури будуть виділені в бюджеті 2013 року,  пообіцяв голова облдержадміністрації.

Також Олександр Пеклушенко зауважив, що у нього, як у керівника області, є низка претензій до роботи управління. Зокрема. в окремих випадках робота підрозділу зводиться до збирання статистичних даних, дублювання функцій інших органів та паперової роботи.

- Управління з надзвичайних ситуацій має не лише забезпечувати системний моніторинг, але й реально впливати на ситуацію  та керувати процесами, що потенційно загрожують життєдіяльності регіону. Ситуація цієї зими, коли на дорогах області були снігові замети, показала  недоліки в роботі управління. Я не збираюся міняти людей, перш за все необхідно міняти завдання для колективу,  - наголосив голова облдержадміністрації.

Олександр Пеклушенко закликав працівників управління переглянути форми роботи та активізувати свою діяльність задля більш ефективних результатів.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Підприємці Запоріжжя і області!

Чесність, відповідальність, відкритість: у Запоріжжі понад 100 закладів освіти долучилися до проєкту «Прозора школа»

«Лист до Європи»: запорізьку молодь запрошують взяти участь у конкурсі есе

Підтримка ветеранів та членів їхніх родин: робота Центру життєстійкості у Запоріжжі

Ветеранський бізнес: історія запорізького Захисника, який завдяки грантам та підтримці родини створив верміферму

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати

Спрощені умови, супровід та підтримка: як молоді з тимчасово окупованих територій вступити до українських закладів освіти

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1516-го дня війни

За матеріалами СБУ заочно засуджено 4 співробітників окупаційного «мвс рф», які займалися депортацією українських громадян

Сильніші разом: Чернігівська громада з Бердянщини розширює коло партнерів