Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Покращення інвестиційного клімату

Відбулася серія нарад з питань підготовки міжрегіональної спеціалізованої конференції «Модернізація житлово-комунального господарства на засадах державно-приватного партнерства» в рамках Міжнародного Інвестиційного Форуму

16 серпня 2012 - 13:47

7 серпня за участю заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А. відбулося засідання наради з питань підготовки міжрегіональної спеціалізованої конференції  «Модернізація житлово-комунального господарства на засадах державно-приватного партнерства» в рамках Міжнародного Інвестиційного Форуму, запланованої на 11 вересня 2012 року. На засіданні були розглянуті організаційні питання цього заходу. Також на порядку денному розглядалося питання проведення виїзного засідання Національної Ради з питань створення та діяльності ОСББ в рамках вищезазначеної  конференції.

8 серпня відбулася обласна селекторна нарада з питань роботи житлово-комунального господарства у зимовий період. На Нараді були присутні представники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники підприємств житлово-комунального господарства, міські голови міст обласного значення, голови райдержадміністрацій. Під час Наради були розглянуті питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років та розрахунки за енергоносії. Також, селекторна Нарада була присвячена роз’ясненню ситуації щодо залучення інвестицій в території області. За результатами Наради управлінням зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації було підготовлено листа до райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення щодо ретельної підготовки інформації, з урахуванням статистичних даних за І півріччя 2012 року, про інвестиційні проекти, які реалізуються на території області або щодо яких ведеться підготовча робота.

14 серпня за участю заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А. відбулося чергове засідання наради з питань підготовки міжрегіональної спеціалізованої конференції  «Модернізація житлово-комунального господарства на засадах державно-приватного партнерства» в рамках Міжнародного Інвестиційного Форуму, запланованої на 11 вересня 2012 року. Засідання було присвячене забезпеченню високого рівня проведення вищезазначеної конференції. 

 

 

Читайте також

У Запоріжжі встановили ще одну когенераційну установку за підтримки GIZ

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Запорізька область впроваджує нову філософію ветеранської політики

Вступна кампанія-2025: учасники бойових дій можуть скористатися пільгами при вступі до закладів освіти

Підтримка ветеранів важлива

«Турбота з народження – вдома»: у запорізьких центрах медико-санітарної допомоги діє спеціальна програма для родин з маленькими дітьми

Війна та ментальне здоров'я: на Запоріжжі створюють систему психологічної підтримки

Дружина військового створила власну справу і навчає людей рятувати життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.05.2025

45-річний чоловік отримав поранення внаслідок ворожої атаки по Василівському району.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1162-го дня війни

Події квітня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено