Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У віддалених селищах області будуть створені підрозділи місцевої пожежної охорони

28 серпня 2012 - 11:55

У віддалених селищах області будуть створені підрозділи місцевої пожежної охорони

За 7 місяців поточного року на території регіону відбулося 1842 пожежі, в результаті яких загинуло 63 людини (в 2011 - 85). Незважаючи на суттєве зниження кількості загиблих під час пожеж, питання посилення безпеки життєдіяльності людини залишається актуальним. Тому його розглянули на щотижневій апаратній нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко.

 Як повідомив начальник Головного управління Держтехногенбезпеки в Запорізькій області Фелікс Юдицький, понад 67 % від загальної кількості пожеж відбуваються в приватному житловому секторі. Основна причина – необачне поводження з вогнем. Крім того, як з’ясувалося в результаті аналізу, більшість людей, з вини яких виникали пожежі, були напідпитку.

- Велика кількість запоріжців з року в рік гинуть у вогні. Зрозуміло, що заходи, які ми вживаємо, в повній мірі не приносять очікуваного результату. Тож доцільно переглянути підходи до розв’язання цього питання. Більшу увагу слід приділити роз’яснювальній роботі з неблагополучними категоріями населення, - висловив думку перший заступник голови ОДА В. Ємельяненко.

Для підвищення оперативності реагування відповідних служб при виникненні пожеж у віддалених населених пунктах створюються підрозділи місцевої пожежної охорони. Вже працюють сім таких підрозділів у Бердянському та два у Запорізькому районах, а також по одному в Приазовському, Вільнянському та Куйбишевському. Разом з тим, зволікають зі створенням місцевої пожежної охорони керівники Мелітопольського, Якимівського та Василівського районів.

Фахівцями ГУ управління Держтехногенбезпеки в Запорізькій області розроблена програма забезпечення пожежної безпеки регіону на 2012-2015 роки, якою передбачено створення підрозділів місцевої пожежної охорони по всій території регіону.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.08.2026

Підготовка до школи без ризиків: корисні поради для батьків

Більше історії та нові правила для старшої школи: МОН оновило освітні стандарти

Дві громади, дві історії – спільні виклики і надії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 867 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

На кожен російський удар буде наше реагування – звернення Президента

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

«Єдині у світі – сильні для України»: третя міжнародна зустріч Світового Українства

Легкі гроші – смертельні наслідки: як не потрапити у пастку російських спецслужб

Будують захист, «підземні» школи й майбутнє: у Запорізькій області відзначили День будівельника