Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Виробники хліба та обласна влада готують до підписання новий меморандум

30 серпня 2012 - 10:51

Виробники хліба та обласна влада готують до підписання новий меморандум

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Дудка провів нараду з питань цінової ситуації на ринку хліба.

Традиційно щороку керівництво області підписує меморандум з провідними хлібовиробниками регіону про недопущення підняття цін на соціальні сорти хліба. Наразі фахівці Головного управління агропромислового розвитку та запорізькі пекарі готують до підписання новий меморандум.

- Ця соціальна угода має враховувати інтереси кожної сторони. Для нас головне - не допустити підвищення цін на соціальний хліб та зберегти якість  продукту. Тож маємо визначити механізми, які в умовах сьогодення дозволять нам це зробити, - окреслив завдання заступник голови ОДА Олександр Дудка.

Представники провідних хлібозаводів висловили своє бачення умов тристоронньої угоди.

Серед пропозицій, які знайшли підтримку обласної виконавчої влади, – виплата пекарям компенсації з обласного бюджету та бюджету м. Запоріжжя за підвищення вартості борошна, а також проведення моніторингу виробництва та споживання хліба на території регіону.

Крім того, представники Мелітопольського хлібокомбінату звернулися до посадовця з проханням посприяти відкриттю в місті нових торгівельних кіосків підприємства, що за рахунок збільшення обсягів виробництва і продажу дозволить зменшити вартість хлібобулочних  виробів. Олександр Дудка взяв це питання до розгляду разом з міською владою Мелітополя.

- Всі пропозиції, які були озвучені на нараді, будуть детально опрацьовані. Вже  наступного тижні ми підготуємо проект нової соціальної угоди, - підбив риску заступник голови облдержадміністрації.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА

Прогнози на врожай: потреби Запорізької області у продовольчому зерні будуть забезпечені у повному обсязі