Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя зустрічає всеукраїнську велоестафету

31 серпня 2012 - 12:42

Запоріжжя зустрічає всеукраїнську велоестафету

Сьогодні стартувала Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!», яка проводиться під егідою Міністерства освіти, науки та у справах сімї, молоді та спорту. Захід має на меті об’єднання населення всіх регіонів України навколо ідеї єдності та прагнення до європейської інтеграції.

До Запоріжжя велоестафета прибуває 1 вересня – у складі команд Луганської та Донецької областей. Гостей зустрічатимуть у центрі «Шекіленд». Тут відбудеться урочиста зустріч спортсменів, культурно-мистецькі заходи та прес-конференція учасників та керівників велоестафети.

Отже, 1 вересня, о 17.00  у ДЦВіР «Шекіленд» запрошуємо журналістів взяти участь у заходах запорізького етапу велоестафети.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026

«Переможемо разом, коли пліч-о-пліч»: в Запоріжжі визначили найкращі шкільні команди з волейболу

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 738 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи