Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Освоєння субвенцій поставлено під жорсткий контроль

3 вересня 2012 - 15:13

Освоєння субвенцій поставлено під жорсткий контроль

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук провів робочу нараду щодо стану освоєння субвенцій, зокрема, на реконструкції очисних споруд с. Верхня Криниця та м.Дніпрорудне Василівського району. Представники структурних підрозділів облдержадміністрації та районної влади доповіли про проблемні питання. Так, на очисних спорудах с.Верхня Криниця гальмує роботи генеральний підрядник ЗДП «Аквагаз». З цього приводу Петро Гончарук поставив  чітке завдання: або генпідрядник до кінця тижня розпочне роботу, або виконавця робіт буде замінено.

Гостро стоїть аналогічне питання й у Дніпрорудному.

- Стан очисних споруд у Дніпрорудному – на критичній межі. Якби недавня негода тривала трохи довше, каналізаційна система міста не витримала б. Тому до настання  зими ми мусимо закрити це питання, - наголосив Петро Гончарук.

За підсумками наради  надано доручення уточнити та жорстко контролювати графіки виконання робіт в межах освоєння коштів субвенції. Міській владі Дніпрорудного поставлено завдання вирішити організаційні питання підготовки проектної документації для негайного продовження робіт з будівництва каналізаційно-очисних споруд.

 

 

 

  Управління у справах преси та інформації

Читайте також

За мужність і життя, віддане Україні: родинам полеглих Героїв передали нагороди

ПРЯМА ЛІНІЯ із Семікіним Михайлом Олександровичем

Від навчання до змін: 26 молодіжних працівників отримали сертифікати

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.06.2026

Гід для ветеранів: простими словами про медичні гарантії 2026

Підприємці Запоріжжя та області!

Впродовж доби окупанти завдали 798 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Відпочинок, який запам’ятається надовго: перші 100 юних запоріжців повернулися з проєкту «Карпатська зміна»

Як зробити простір доступним: Мінрозвитку та ЛУН Місто презентували практичний посібник

«Лідерство у постійних змінах – завжди готові»: запорізькі лікарі взяли участь у міжнародній конференції

Контакти державних та громадських організацій, які допомагають тим, хто пережили СНПК та їх родинам уЗапорізькій області

Замість милиць – басейн: ветерани у Запоріжжі доводять, що спорт сильніший за поранення