Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Уряд виділив 3,375 млн. грн. на вивезення свиней із зони відчуження

3 вересня 2012 - 15:33

Уряд виділив 3,375 млн. грн. на вивезення свиней із зони відчуження

На заходи, спрямовані на профілактику та боротьбу з африканською чумою свиней на території регіону, Уряд виділив 3,375 млн. грн. Про це під час апаратної наради повідомив заступник  голови облдержадміністрації Олександр Дудка. Крім цієї суми, ще 400 тис. грн. буде виділено з обласного бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на виплату компенсації населенню за вилучених тварин на території 10-кілометрової зони відчуження. М'ясо вилучених тварин буде перероблено на консерви чи варену ковбасу.

Згідно з Інструкцією щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней продаж м'яса та продуктів переробки зі свинини у зоні ризику (150 км.) дозволяється тільки через 40 діб з моменту вивезення останньої голови із зони відчуження.

- Ми маємо все необхідне, щоб розпочати вилучення тварин. Сподіваюсь, 20 днів вистачить, щоб повністю завершити цю роботу, – встановив термін голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Здорове харчування дітей – здорове майбутнє»: у Запоріжжі відбулася відкрита нарада з бізнесом

Інвестиція в молодь: ЮНІСЕФ і Запоріжжя узгоджують нові напрями співпраці

Незалежність, написана іменами: в Запоріжжі відкрили Алею пам’яті полеглих Героїв

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.09.2025

«Що для вас означає спадщина?» – запоріжців запрошують взяти у конкурсі

«Розраховую на себе» – стартувала реєстрація на безкоштовний курс із фінансової грамотності для жінок

Впродовж доби окупанти завдали 551 удар по 18 населених пунктах Запорізької області

В Запоріжжі відзначили День усиновлення

«Бердянське серце сьогодні б’ється у кожному з нас»: у Запоріжжі відзначили 198-у річницю Бердянська

«Ми завжди поруч»: у Запоріжжі відзначили День рятівника

Пологи – місто незламних людей

ІІІ Тиждень громадянського суспільства розпочато засіданням робочої групи з мапування ІГС