Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У вересні всі об’єкти ЖКГ мають завершити підготовку до опалювального сезону

10 вересня 2012 - 16:17

У вересні всі об’єкти  ЖКГ мають завершити підготовку до опалювального сезону

Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства регіону до роботи в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 років розглянули учасники апаратної наради, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко.

За інформацією першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Максима Шахова, підготовка до опалювального сезону в області  розпочалася ще навесні. Наразі до роботи в осінньо-зимовий період на 100% підготовлені об’єкти соціальної сфери – 590 шкіл, 483 дитячі садочки та 75 лікарень.

Станом на 01.09.2012 готовність до зимових холодів об’єктів житлового господарства складає 93%. Повністю підготовлені до опалювального сезону  6803 житлові будинки.

Майже завершено підготовку об’єктів теплозабезпечення (готовність 97%). Готовність водопровідно-каналізаційного господарства складає 95%.

Усі поточні роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2012 – 2013 років мають бути завершені до кінця вересня.

Перший заступник голови ОДА Віктор Ємельяненко поцікавився ходом ремонту покрівель будинків. Справа в тому, що після серпневих злив від запоріжців почали надходити скарги на якість покрівлі в багатоповерхівках.

Як пояснив перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, після негоди до міськвиконкому звернулися з цього приводу понад 1000 людей.

- Повністю вирішити це питання за один сезон нереально. У нас є план ремонту покрівель, згідно з яким проблемні покрівлі будуть відновлені протягом 3 – 4 років, - запевнив представника обласної виконавчої влади Д. Свіркін.

Віктор Ємельяненко запропонував оприлюднити цей графік, щоб кожна людина знала, в якому році заплановано  ремонт даху в її будинку.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 540 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1300-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.09.2025

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: школярі з Комиш-Зорянської громади взяли участь у молодіжному обміні

Інспектор служби освітньої безпеки – надійний партнер школярів і батьків

В Запоріжжі відбувся гандбольний турнір на честь Захисника України Михайла Цапа

«Було дуже страшно», – жителі Кушугумської громади та Запоріжжя оговтуються від чергової нічної ворожої атаки

Україна на шляху до ЄС: запорізькі підприємці та експерти обговорили зміни в законодавстві

Solar Step: нові можливості для жінок в сонячній енергетиці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Україна робить крок у майбутнє: Мінцифри запустило першу державну онлайн-платформу зі штучного інтелекту