"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

За підтримки голови облдержадміністрації Юрія Артеменка в Запоріжжі на каскаді «Райдуга» вже шостий рік поспіль відбувся традиційний Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Перлини сезону – 2005»

18 липня 2005 - 11:02

Цього року роль журі фестивалю зведена до мінімуму. Переможців визначали безпосередньо глядачі – шляхом смс-голосування.  Учасники, що виступили  у заключному турі фестивалю, а їх набралося 22 з 400, які  брали участь у регіональних турах,  – вже переможці. А кращі з кращих  здобули можливість записати свої пісні у студії «Музична майстерня», отримали реальний шанс підписати контракти з компанією «Moon records», звучати в ефірах українських радіостанцій від музичної компанії «На всі 100 com». Переможці ж смс-голосування у номінації поп-музика отримали річний контракт на виступи в мережі ресторанів «Козирна карта», а переможці у номінації рок-музика – поїздку до Праги.

Керівник апарату облдержадміністрації Роман Дригинич серед гостей всеукраїнського  молодіжного фестивалю «Перлини сезону – 2005»За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Артеменка керівник апарату облдержадміністрації  Роман Дригинич  провів ряд робочих зустрічей із  президентом фестивалю «Перлини сезону -2005» Юрієм Зубком та директором фестивалю Лесею Лущак. Роман Дригинич зазначив, що фестиваль – знакова подія у житті молоді нашої області. Він підкреслив, що захід пройшов на високому рівні технічного забезпечення та виконавської майстерності. Приємно, що запорізькі виконавці також   вибороли право  змагатися у фінальному турі. Беручи до уваги надзвичайну важливість таких заходів для  культурного життя області і України, в цілому, і розвитку молодіжної творчості , зокрема, заступник голови облдержадміністрації Роман Дригинич  висловив думку запорізького губернатора Юрія Артеменка  про необхідність надавати  всебічну підтримку фестивалю в рамках реалізації  молодіжної політики  президента України Віктора Ющенка. Тому чекатимемо на «Перлини сезону -2006», що відбудуться у Запоріжжі наступного року о цій же порі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів