"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко, перебуваючи з робочим візитом у Чернігівському районі, завітав на поля ПСП «ДОМ»

16 липня 2005 - 14:32

Чернігівські хлібороби комбайном «Ніва СК-5»  за період з 10 по 14 липня цього року обробили 147 гектарів і намолотили 513 тонн зерна, виконуючи  по  три з половиною денних норми щодня.

Змагання проводяться за рішенням  колегії головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації та президії обласного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу . Підсумки підбивають кожні 5 днів. За результатами змагань визначаються абсолютні переможці та правофлангові у кожному районі області.

Голова  ОДА Юрій Артеменко обговорив поточні проблеми  сільськогосподарських підприємств із головою РДА Олександром Найдою.

Як поінформував губернатора Олександр Найда, колективи  сільськогосподарських підприємств району вже зібрали понад 30 відсотків врожаю, що становить приблизно 15 тис. тонн зерна. Середній показник врожайності теж непоганий, беручи до уваги, що землі району мало придатні для вирощування зернових, і становить в середньому 29 центнерів з гектара. Але, щоб сільське господарство і надалі розвивалось стабільно,   держава  має  негайно вирішити проблему із визначенням мінімальної ціни на продовольче зерно і допомогти селянам у  пошуках ринків його збуту.

За результатами цієї зустрічі, а також  вивчення ситуації в інших районах області, голова ОДА Юрій Артеменко  направив листа до Кабінету  міністрів України, в якому, зокрема,  висловив побажання хліборобів  щодо надання дієвої допомоги з боку Уряду.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів