Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Є перший мільйон тонн зерна нового врожаю

19 липня 2005 - 09:04

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Валерій Буцанов, за станом на вечір 18 липня в господарствах області намолочено 1 мільйон 11 тисяч тонн зерна нового врожаю ранніх зернових та зернобобових. Обмолочено 51 відсоток всіх площ. Середня врожайність складає 28,2 центнери з гектара.

Найбільший вал на сьогодні забезпечили господарства Приазовського (52 тис. тонн), Оріхівського та Куйбишевського (по 47 тис. тонн) районів. Найвищий врожай зернових та зернобобових демонструють сільгопгосподарства Новомиколаївського та Великобілозерського районів – близько 34 цнт з гектара.

Жнива продовжуються.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

«Медичний Оскар»: у Запоріжжі медиків нагородили відзнакою «Орден святого Пантелеймона»

«Змінив кермо на автомат», – ветеран Володимир Кльоц про свій бойовий шлях, реабілітацію та життя на протезах

Стійкі та невтомні: в Україні святкують День фермера

Повністю покриє потреби лікарні в електроенергії: в одному з медзакладів у Запоріжжі завершується будівництво сонячної електростанції

Запоріжжя проти амброзії: місто тестує новий метод боротьби з карантинними рослинами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 410 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

«Ми підбиратимемо активність та техніки відповідно до потреб кожного», – тренер із дзюдо запрошує ветеранів долучитися до безоплатних занять

Підприємці Запоріжжя і області!

СБУ та Нацполіція затримали ще одного поплічника рф, який підпалював автомобілі ЗСУ

«Рух без бар’єрів»: як громаді приєднатись до створення безбар’єрних маршрутів

Підтримка на старті кар’єри: в Запоріжжі відбувся фестиваль «Work&Молодь. Крок до успіху»