Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації обговорив пріоритети розвитку області з Президентом України

8 листопада 2012 - 12:53

Голова облдержадміністрації обговорив пріоритети розвитку області з Президентом України

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко перебуває з робочою поїздкою в Києві, під час якої відбулась його зустріч з Президентом України Віктором Януковичем.

- Під час розмови з Главою держави обговорювались питання подальшого будівництва мостових переходів через Дніпро, стан виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, цінова ситуація на ринку хлібобулочних виробів, а також заходи щодо поліпшення криміногенної ситуації та профілактики злочинності в Запорізькій області. Останнє питання, до речі, ми будемо порушувати 22 листопада на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. Загалом я задоволений результатами робочої зустрічі з Президентом України, за підсумками якої Віктор Янукович дав ряд конкретних доручень керівникам центральних органів влади щодо невідкладного вирішення нагальних питань області, - повідомив телефоном з Києва Олександр Пеклушенко.

Під час перебування  в столиці також відбулась зустріч голови облдержадміністрації з Міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком, який розпорядився щодо виділення 3 мільйонів гривень на завершення будівництва поліклініки для працівників органів внутрішніх справ Запорізької області.

А за результатами зустрічі з керівництвом Аграрного фонду України вдалося розблокувати та зняти з порядку денного питання щодо заборгованості за зберігання продовольчого зерна, яке знаходиться на збереженні у ПАТ «Пологівський комбінат хлібопродуктів». Це дозволить забезпечити його відвантаження для виробництва якісного, а головне - більш дешевого борошна для потреб хлібопекарських підприємств регіону. Відповідно вони мають відреагувати на дії держави зниженням вартості хліба на території Запорізької області.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«ЄвроПазл» зібрали у Запоріжжі: школярі знайомилися з культурою країн ЄС

Евакуація, допомога і підтримка громад: у Запоріжжі відзначили 12-ту річницю Cлужби цивільно-військового співробітництва ЗСУ

Допомога, якій довіряють батьки: у Запоріжжі працює Центр ментального здоров’я для дітей

Україна – ЄС: спільні цінності, спільне майбутнє

«Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!»: запоріжців запрошують до участі в грі «Джура»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 797 ударів по 50 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1533-го дня війни

У Бородинському мікрорайоні готуються до відкриття нової стоматології

Під час викликів – рятувати, після викликів – готувати: історія парамедика Ярослава Бардакова

Тиждень Відкритого Уряду