Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Питання передачі запорізького аеропорту в комунальну власність остаточно вирішене на урядовому рівні

21 грудня 2012 - 16:20

Питання передачі запорізького аеропорту в комунальну власність остаточно вирішене на урядовому рівні

Стратегічне рішення щодо передачі ДП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» до комунальної власності обласного центру Уряд ухвалив ще у жовтні 2012 року. Однак, для того, аби процес передачі зрушився з місця, профільне міністерство мало ухвалити власним розпорядчим актом саму процедуру передачі повітряних воріт.

Аби прискорити цей процес Запорізька облдержадміністрація звернулася до Мінінфраструктури з проханням внести зміни до відповідного наказу міністерства.

19 грудня 2012 року Міністр інфраструктури України підписав наказ, згідно з яким визначено порядок передачі майнового комплексу ДП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» у комунальну власність обласного центру. Таким чином питання передачі аеропорту у комунальну власність Запоріжжя остаточно вирішене без призупинення діяльності підприємства.

Рішення, якого дуже чекали в місті та області, прокоментував голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

- Аеропорт остаточно передано у власність Запоріжжя. Якщо б ми цього не зробили, то максимум за 2 місяці могли б назавжди втратили запорізький аеропорт. Ми отримали додаткове навантаження на бюджет близько 20 млн. грн.. До того ж сьогодні переді мною та Запорізьким міським головою Олександром Сіном постає головне завдання  - знайти як мінімум 50 млн. грн., аби зробити гідним Запоріжжя те, що сьогодні зветься аеропортом. Я переконаний, що завдяки злагодженим діям, відповідальності влади та бізнесу ми неодмінно вирішимо ці завдання, - наголосив очільник регіону.

 

 

Управління у справах преси та інформації  

Читайте також