Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі-інтернаті №1 відновлено теплопостачання

24 грудня 2012 - 09:55

У Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі-інтернаті №1 відновлено теплопостачання

У неділю, 23 грудня, о 12.00 виникла надзвичайна ситуація  в Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі-інтернаті №1 – стався прорив  труб тепломережі у котельні закладу.

У реабілітаційному центрі навчаються 140 дітей з наслідками поліомієліту та церебрального паралічу. Однак на вихідних більшість з них батьки забрали додому, в інтернаті залишились тільки 15 дітлахів.

Перші три години працівники інтернату намагалися відремонтувати труби самотужки і тільки о 15.30 звернулися до управління освіти і науки обласної державної адміністрації за допомогою.

Вже о 16.00 до навчально-реабілітаційного центру-інтернату прибув  голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, а також представники Запорізької міської ради, керівники МНС у Запорізькій області, тепломереж, житлово-комунального господарства. На прохання очільника регіону  15 дітей, які залишилися в закладі, були переведені до школи-інтернату №7.

Фахівці профільних служб детально вивчили причини аварії та організували роботу з ліквідації аварійної ситуації.

Завдяки злагодженим діям  всіх відповідальних структур теплопостачання у Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі-інтернаті №1 було відновлено о 21.10.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Семиразова чемпіонка світу: Марія Помазан прославила Запоріжжя у Нью-Делі

Запорізька область представила досвід соціальної підтримки на міжобласному форумі у Дніпрі

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 16.10.2025

Упродовж доби окупанти завдали 587 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Енергонезалежність і захист енергоінфраструктури: Запорізька область входить у зиму з чітким планом дій

Мистецтво вчити і вчитися: в інституті післядипломної педагогічної освіти вже місяць працює Цифровий освітній центр для вчителів

Творчість без бар’єрів: у Запоріжжі пройшов майстер-клас з малювання для дітей з особливими освітніми потребами

Покоління відповідальних: в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський форум молодіжних рад

«Кібербезпека UA»: як захистити себе в інтернеті – серія корисних відео для кожного

Гостомель – Дніпрорудне – Благовіщенка: дружба громад, загартована війною

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 15.10.2025

Упродовж доби окупанти завдали 649 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.