Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада готує до підписання з хлібовиробниками нову угоду

9 січня 2013 - 09:10

Обласна влада готує до підписання з хлібовиробниками нову угоду

З початку року в області зросли ціни на деякі сорти хліба. Така ситуація обумовлена тим, що із завершенням 2012 року збіг термін дії меморандуму між обласною виконавчою владою та представниками хлібопекарських і борошномельних підприємств про узгодженість дій на ринку борошна, хліба та хлібобулочних виробів. У зв’язку з цим голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко доручив спеціалістам Департаменту агропромислового розвитку ОДА розробити нову угоду, яка дозволить стримувати ціни на хлібобулочні вироби, особливо соціальні сорти хліба.

Нині підготовлено проект угоди, який направлено на розгляд керівників провідних хлібопекарських підприємств для опрацювання. До цієї роботи залучені представники ПАТ «Запорізький хлібозавод №3», ПАТ «Запорізький хлібозавод №5», ДП «ДП «Агросервіс 2000», ВАТ «Бердянський хлібокомбінат», ВАТ «Оріхівський хлібокомбінат», ТОВ «Хліб Токмака».

Днями хлібовиробники нададуть свої пропозиції до облдержадміністрації, після їх опрацювання буде затверджено кінцевий варіант угоди, який і буде запропонований до підписання.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Шлях молоді до ЄС»: у Запоріжжі відбувся масштабний захід до Дня Європи

Здорова їжа – здорова нація: у Запоріжжі стартувала комунікаційна кампанія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 364 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність