Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Новий склад Кабміну – це команда прагматичних людей, яким зрозуміло, чим саме мають займатись органи державної влади»

21 січня 2013 - 17:07

Олександр Пеклушенко: «Новий склад Кабміну – це команда прагматичних людей, яким зрозуміло, чим саме мають займатись органи державної влади»

Упродовж сьогоднішнього дня під час робочої поїздки в Київ голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко взяв участь у робочих зустрічах з Першим віце-прем’єр-міністром України Сергієм Арбузовим, міністром соціальної політики Наталією Королевською, міністром економічного розвитку і торгівлі Михайлом Прасоловим, міністром фінансів Юрієм Колобовим та міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Темником.

Під час розмови з урядовцями обговорювались найбільш актуальні питання життєдіяльності та розвитку Запорізької області у 2013 році. За словами Олександра Пеклушенка, всі зустрічі мали діловий та конструктивний характер.

Зокрема, отримано підтримку щодо подальшого будівництва мостових переходів через Дніпро, на зведення яких найближчим часом обіцяно виділити перший транш в обсязі 500 мільйонів гривень. Крім того, до переліку найважливіших об’єктів соціально-культурного призначення, будівництво або реконструкцію яких фінансуватимуть за рахунок коштів державного бюджету у 2013 році, гарантовано увійшли ПС «Юність», Кушугумська лікарня, обласна філармонія та обласний протитуберкульозний диспансер. Серед нових об’єктів – реконструкція Запорізької 5-ї міської лікарні екстреної медичної допомоги.

Також, за словами очільника області, знайдено порозуміння і щодо  виділення коштів на проведення капітального ремонту магістральних водопроводів у Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі.

- Загалом я задоволений результатами сьогоднішніх зустрічей. Адже новий склад Кабміну – це команда прагматичних людей, яким зрозуміло, чим саме мають займатись органи державної влади. Тому я впевнений, що взяті нами темпи розвитку та розбудови Запорізької області у 2012 році ми не тільки збережемо, а й значно прискоримо у 2013 році, - так Олександр Пеклушенко телефоном з Києва прокоментував попередні результати своєї  робочої поїздки.

Сьогодні ввечері мають відбутись підсумкові зустрічі голови Запорізької облдержадміністрації з Першим віце-прем’єр-міністром України Сергієм Арбузовим та Віце-прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Безпека та якісні знання: запорізькі школярі навчаються в облаштованому укритті

Трансформація освіти і науки в Україні: що вже зробили та які плани

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський тренінг для молодіжних та дитячих громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.05.2025

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 454 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1174-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

«Кількість випадків сказу тварин порівняно з минулим роком зменшилася вчетверо», – Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області