Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Віктор Ємельяненко: «Соборність та свобода – одні з головних чинників національної ідеї»

22 січня 2013 - 16:45

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

У заході взяли участь перший заступник голови ОДА Віктор Ємельяненко, заступник голови ОДА Петро Гончарук, заступник голови-керівник апарату ОДА Юрій Пелих, перший заступник голови облради Олександр Клепаков, секретар Запорізької міськради Роман Таран, депутати та посадовці.

Від імені голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка, який нині перебуває в Києві, присутніх привітав Віктор Ємельяненко.

-                      Без таких понять як соборність і свобода неможливо збудувати єдину незалежну державу, ці поняття є одними з головних чинників національної ідеї. Україна йде саме цим шляхом, і гарантом цього курсу є підписаний у 2011 році Президентом України Віктором Януковичем Указ про об’єднання двох свят: Дня Соборності та Дня Свободи України. Чіткий, виважений курс Президента України дає можливість нашій державі посісти гідне місце в європейській спільноті як країні зі стабільним, сталим розвитком, як країні, яка має спокій у суспільстві. Це довели минулорічні вибори народних депутатів України, які проходили в дусі добропорядності та чесності, - зазначив Віктор Ємельяненко.

Про історичне значення проголошення Акта Злуки, його роль у становленні незалежності України учасникам заходу нагадав директор обласного краєзнавчого музею Георгій Шаповалов.

Під час урочистостей Віктор Ємельяненко вручив  нагороди видатним запоріжцям -  Почесні грамоти Кабінету Міністрів України,  Подяки Прем’єр-міністра України, орден «За заслуги» ІІ ступеня та інші високі відзнаки.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах