"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Новітні технології забезпечать ефективний та оперативний зв’язок між усіма ланками регіональної влади

23 січня 2013 - 13:15

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко розглядає варіанти забезпечення ефективного зв’язку з територіями з використанням новітніх технологій. Сьогодні в облдержадміністрації відбулася презентація системи, яка дозволяє організувати відео-конференції на високому технічному рівні за участю представників усіх територій області.

Розробники обладнання та програмного забезпечення продемонстрували усі можливості системи організації відео-конференцій, яка дозволяє не лише залучати велику кількість учасників, але й використовувати для обговорення електронні документи, світлини, таблиці.

За словами авторів проекту, проведення відео-конференцій  дозволить налагодити ефективний та оперативний зв’язок між обласною та районними ланками влади в режимі реального часу. Відтак це дозволить зекономити не лише час, а й додаткові ресурси, необхідні на поїздки на наради, семінари, відрядження, консультації. Серед переваг  відео-конференцій – пришвидшення прийняття рішень влади, зокрема у надзвичайних ситуаціях, які потребують максимально оперативного реагування та координації між великою кількістю служб та відомств.

Як наголосив голова облдержадміністрації, в 2013 році увага обласної влади буде сконцентрована на територіях, тому залучення технологій відео зв’язку з районами сприятиме забезпеченню більшої керованості в регіоні.

Олександр Пеклушенко уважно ознайомився з пропозиціями щодо організації відео-конференцій та запропонував авторам проекту підготувати комерційну пропозицію з урахуванням усіх потреб облдержадміністрації.

- Проект з організації відео-конференцій ми обов’язково реалізуємо. Головний чинник, який ми беремо до уваги, – це оптимальне співвідношення ціни та якості, адже сьогодні ми рахуємо кожну бюджетну копійку.  Надавайте свої пропозиції, наші експерти їх оцінять саме з цієї позиції, і лише тоді ми приймемо остаточне рішення, - наголосив голова облдержадміністрації.

 

 

Управління у справах преси та інформації  

Читайте також

Завершився обласний фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Запоріжжя театральне»

В Україні збільшено максимальний розмір допомоги по безробіттю

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 758 264 підтверджені випадки COVID-19

Представники облдержадміністрації долучилися до обговорення перших результатів впровадження всеукраїнського громадського бюджету

Юні запорізькі футболісти проводять тренування на сучасному стадіоні

Медичні заклади області забезпечені автономними джерелами живлення

Цього року місячник безпеки для запорізьких учнів триває в онлайн режимі

Рятувальники готові до реагування на потенційні небезпеки осінньо-зимового періоду

Запорізькі рятувальники нагадують правила безпеки під час опалювального сезону

До уваги журналістів!

Працівники прокуратури приймають вітання з професійним святом