Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На «П’ять хрещенських вечорів» до Запоріжжя приїхали всесвітньовідомі артисти

24 січня 2013 - 10:44

На «П’ять хрещенських вечорів» до Запоріжжя приїхали всесвітньовідомі артисти

У театрі В.Г. Магара завершилися «П’ять хрещенських вечорів», які тривали з 19 по 23 січня. У рамках цих заходів проходили театральні зустрічі з видатними музикантами.

По це повідомила директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Конарева.

- 19 січня урочисто відкрив «П’ять хрещенських вечорів» посол української культури у світі - Національний камерний оркестр «Київські солісти». Колектив під керівництвом народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Володимира Сіренка об’єднує талановитих молодих музикантів країни, які співпрацюють з видатними сучасними композиторами та підкорюють світову публіку в залах Люксембурга, Парижа, Берліна, Варшави, Відня, Брюсселя, Сингпура, Токіо, - повідомила Ірина Конарева.

Ще одна добре відома у світі гостя хрещенських вечорів – скрипалька Катерина Шотт (м.Берлін). Її віртуозна гра відома слухачам України, Японії, Франції, Німеччини, Швейцарії та інших країн. У Запоріжжі Катерина Шотт дала концерт з оркестром театру ім. В.Г. Магара, а також виконала сольну партію у виставі «Таїнство творіння».

На закритті «П’яти хрещенських вечорів» глядачі отримали один з найбільш очікуваних подарунків – до їх уваги була запропонована прем’єра концертної версії опери П.Чайковського «Іоланта» за участю оркестру театру та провідних вокалістів Запоріжжя та Донецька.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Один простір для десятків рішень: заступник Міністра відвідав Транзитний центр у Запоріжжі

На Дереві пам’яті з’явилися ще 85 нових дзвіночків на честь полеглих Захисників і Захисниць України

Національна академія сухопутних військ запрошує на навчання: подавай документи напряму

Премія імені В’ячеслава Чорновола: стартував прийом заявок

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими: корисна інформація

«Благодійне Запоріжжя»: понад 30 відзнак для тих, хто допомагає іншим

Впродовж доби окупанти завдали 896 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Тиша, сповнена вдячності: запорізька молодь вшанувала пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України

У Запоріжжі відзначили переможців регіонального відбору на здобуття ордену святого Пантелеймона

Оперативне реагування: як працюють запорізькі рятувальники у сучасних реаліях

«Діти-герої 2026»: Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відзначив двох юних запоріжців, що рятували поранених

Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування