Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Покращення інвестиційного клімату

Новини Проекту ЄС/ПРООН/МРГ-ІІ

24 січня 2013 - 13:31

20 грудня 2012 року відбулось чергове засідання координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Запорізькій області. в ході якої були підведені підсумки щодо реалізації Проекту в 2012 році, наголошено на успіхах та досягненнях Проекту ЄС/ПРООН/МРГ-ІІ на місцевому рівні, а також розглянуті основні аспекти, перспективи та методологія реалізації Проекту ЄС/ПРООН/МРГ-ІІ у 2013 – 2014 роках.

20 грудня 2012 року відбулось засідання робочої групи з реалізації енергетичного компонента в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Запорізькій області.

З січня 2013 року продовжується реалізація другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований громаду-ІІ», головним аспектом якої протягом року буде остаточна реалізація проектів в районах-реплікантах (Василівський, Веселівський, Токмацький) та проектів з енергоефективності в Бердянському, Веселівському, Оріхівському та Приазовському районах.

Так, 22 січня 2013 року в Токмацькому районі Запорізької області за участі менеджерів Проекту ЄС/ПРООН, представників районної державної адміністрації, районної ради та облдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку з реалізації другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ».

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.

Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM

Ворог завдав підступного удару по центру Запоріжжя у розпал робочого дня

Підприємці Запоріжжя та області!

Проєкт «Від діалогу до громадської участі у відновленні Запорізьких громад» від Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»

Нова кар’єра у зрілому віці: як працює національна програма «Досвід має значення»

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Надійний захист: у Запоріжжі почали встановлювати бронеплівку на вікна закладів освіти