Новини

На „Уральських казармах” - новий командуючий

29 серпня 2005 - 12:00

 

 

         Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко разом зі своїм заступником Олександром Сіном побували на представленні нового командира 55 окремої артилерійської бригади – полковника Бориса Лормана.

 

 

         Представляти нового командира „Уральських казарм” прибув генерал-лейтенант, командуючий військами Південного оперативного командування Іван Свида, який перед строєм солдат гарнізону вручив Юрію Артеменку та Олександру Сіну „Знак Пошани”, згідно наказу міністра оборони України. Таким чином, від імені військових, було відзначено високу організаційну роботу та особистий внесок посадовців ОДА в ліквідацію пожежі на складах боєприпасів під Новобогдановкою.

 

 

         Юрій Артеменко від свого імені та Олександра Сіна подякував за відзнаку та зазначив, що успішна ліквідація надзвичайного випадку стала можливою тільки завдяки злагодженій дії всіх служб, в тому числі і військових.

 

 

Губернатор побажав новому керівникові артилерійської бригади Б.Лорману бойових успіхів його військової частини, які допоможуть укріпити оборонну міць нашої країни.

 

 

 

 

 

 

                                               Прес-служба облдержадміністрації

 

 

Читайте також