Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області триває актуалізація містобудівної документації

22 лютого 2013 - 14:04

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко провів обласну селекторну нараду щодо проведення актуалізації містобудівної документації, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА та  територій регіону.

- З метою спрощення дозвільних процедур та усунення факторів, які стримують розвиток містобудування, необхідно до 1 травня поточного року провести інвентаризацію схем та генеральних планів населених пунктів, здійснити заходи з актуалізації містобудівної документації на обласному та місцевому рівнях, - зазначив Віктор Ємельяненко.

За словами начальника містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрія Лукашева, наразі  створено графік проведення відповідних заходах на всіх територіях області, який вже затверджено головою облдержадміністрації Олександром Пеклушенком.

- Проміжний контроль за здійсненням актуалізації містобудівної документації буде відбуватися в чотири етапи, території повинні звітувати про хід роботи щотижня. Ми повинні все це зробити, аби створити належні умови для людей, які хочуть розбудовувати територію, - зазначив Юрій Лукашев.

За словами посадовця, в області нараховується 20 районів, 14 міст, п’ять з них – обласного значення, 22 селища міського типу, 44 селища та 871 село.

Підбиваючи підсумки наради, Віктор Ємельяненко зазначив, що днями необхідно провести обласну нараду з територіями, де чітко та по пунктах роз’яснити, як треба проводити актуалізацію містобудівної документації.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678