Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Селекторна нарада з питань підготовки списків виборців

7 вересня 2005 - 14:00

Центральна виборча комісія запросила голів обласних державних адміністрацій та ряд посадовців  взяти участь у цій нараді,  яку провів віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний.  У ході наради він детально прокоментував ряд положень Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про вибори народних депутатів України”, який був підписаний Президентом України 9 серпня 2005 року. Р. Безсмертний торкнувся проблем, що мали місце при проведенні минулих виборів та наголосив, що ЦВК рекомендує при підготовці  відповідних  списків брати до уваги погоджені нею форми загальних  відомостей  про  громадян, які проживають на території України або перебувають за кордоном, та  інформацію  про громадян України, яким виповнилося чи виповниться до дня виборів вісімнадцять років. Такі списки  подаються до робочої групи обліку виборців посадовими особами, керівниками органів, підприємств, закладів, установ, організацій, представництв, командирами військових частин (формувань). А на  їх підставі  складатимуться загальні списки виборців.

 

Після виступу Романа Безсмертного голови областей, АР Крим та їх заступники мали можливість безпосередньо поспілкуватись з  віце-прем’єр-міністром щодо теми селекторної наради.

 

Губернатор Юрій Артеменко у своєму виступі зауважив, що в нашому регіоні  вже розпочата активна робота щодо підготовки   майбутніх виборів. Він застеріг посадовців від  помилок періоду виборів Президента і наголосив на персональній відповідальності кожного за доручену справу.

 

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України