Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Реформування системи пенсійного страхування

У Запоріжжі борги по заробітній платі поступово скорочуються

23 січня 2013 - 09:00

23 січня у запорізькому міськвиконкомі відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяли участь керівники управлінь Пенсійного фонду у районах обласного центру.

Заступник міського голови Юрій Каптюх ознайомив присутніх з ситуацією в Запоріжжі по виплаті заробітної плати, відзначив позитивну тенденцію щодо зменшення сум боргу.

За даними органів статистики на 1 січня 2013 року заборгованість по всіх групах запорізьких підприємств становила 32,4 млн. грн., що на 5,5 млн. грн. менше, ніж у січні минулого року. Серед боржників - 28 економічно активних підприємств з сумою боргу 10,5 млн. грн., 9 підприємств - банкрутів, що мають заборгованість 21, 5 млн. грн., і 2  економічно неактивних, що  заборгували 302,1 тис. грн.

За оперативними даними на 18 січня загальна заборгованість порівняно з 1 січня 2013 року зменшено на 4, 6 млн. грн і становить 27, 8 млн. грн. У структурі левову частку - 77% становлять борги підприємств державної форми власності: КП НПК «Іскра» - 4,1 млн. грн., ДП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» і ДПІ «Запорожцивільпроект» по 1,3 млн. грн.

Заступник міського голови Юрій Каптюх акцентував увагу присутніх на необхідності активізувати роботу щодо зменшення суми заборгованості, а також звернувся з проханням до представникам районів спільно з керівниками підприємств-боржників розробити покрокові плани щодо скорочення боргів по кожному з них.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 495 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1207-го дня війни

Освіта, енергетика, соціальні послуги: як змінюється Запорізький край завдяки підтримці ЄС та ООН

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.06.2025

Мелітопольці зібрались на традиційний фестиваль «Черешнево»

«Плач не дав нікому ще свободи, а хто борець, той здобуває світ»: в ліцеї «Захисник» відбувся випуск курсантів

Черговий ворожий удар по Запоріжжю: постраждало троє людей, пошкоджено понад 15 будинків

У Запоріжжі відкрили Центр життєстійкості – простір турботи, підтримки та стійкості за підтримки ЮНІСЕФ

Крапля крові рятує життя: у Запоріжжі відзначили донорів, які щодня творять диво

Упродовж доби окупанти завдали 438 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Незламне місто нескорених людей: Енергодару – 55 років