"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Пеклушенко: «Головне у створенні сучасного Центру екстреної медичної допомоги – його функціональність»

11 березня 2013 - 18:25

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко провів виїзну нараду з питань створення Центру екстреної медичної допомоги.

Модернізація системи надання швидкої допомоги населенню є одним з пріоритетних напрямків реформування галузі охорони здоров’я. Тому  питання, пов’язані зі створенням у регіоні сучасного Центру екстреної медичної допомоги нині перебувають на особистому контролі очільника регіону.

Як підкреслив під час наради голова облдержадміністрації, остаточне рішення щодо розташування Центру має бути максимально виваженим та обґрунтованим з урахуванням усіх деталей. Раніше ухвалений варіант щодо розміщення центру у будинку по вул. Профспілок, 4а викликав чимало зауважень фахівців, насамперед, щодо його розташування у житловому будинку. Це б викликало певні незручності для його мешканців та значно б обмежило функціональність закладу. Саме тому й виникла потреба у продовженні пошуку найбільш зручного місця розташування обласного Центру екстреної медичної допомоги.

Сьогодні Олександр Пеклушенко оглянув двоповерхову будівлю, яка знаходиться за адресою вул. Артема, 54. На думку фахівців, вона може стати найбільш оптимальним варіантом вирішення питання щодо розташування Центру.

- Найголовніше не лякатися кількості варіантів. Ми маємо боятися помилок, які вже не зможемо виправити. Дійсно, ми розглядали вже кілька варіантів розташування Центру екстреної медичної допомоги. Усі вони мали слабкі сторони. Для нас найголовніше у створенні сучасного Центру екстреної медичної допомоги – його функціональність. В останньому із запропонованих варіантів мали будівлю зі значною корисною площею. Але за розрахунками фахівців, вартість реконструкції цього приміщення склала б понад 10 млн. грн. По-перше, такої суми у нас сьогодні немає, а по-друге, це б значно відтермінувало кінцеві строки реконструкції та введення у експлуатацію сучасної диспетчерської служби, - зауважив голова облдержадміністрації.

Варіант розташування Центру по вулиці Артема на даний час є одним з найоптимальніших. Це двоповерхове приміщення загальною площею майже 500 кв. м.  Як підкреслив голова облдержадміністрації, вартість реконструкції цієї будівлі з метою створення на його базі Центру екстреної медичної допомоги незабаром обрахують фахівці, і лише тоді буде ухвалене остаточне рішення щодо початку ремонтних робіт.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

Нові правила адаптивного карантину: ще раз про поділ на «зони»

В Україні зафіксовано +990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Призов громадян України на строкову військову службу «Весна 2020» завершено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні 72 168 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1172 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Нацгвардійці військової частини 3029 склали присягу на вірність Україні

У Пологівському районі відремонтовано мостовий перехід через річку Конка

Презентовано Єдину інформаційну платформу для популяризації закладів вищої освіти Запорізької області