"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Пеклушенко: «Головне у створенні сучасного Центру екстреної медичної допомоги – його функціональність»

11 березня 2013 - 18:25

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко провів виїзну нараду з питань створення Центру екстреної медичної допомоги.

Модернізація системи надання швидкої допомоги населенню є одним з пріоритетних напрямків реформування галузі охорони здоров’я. Тому  питання, пов’язані зі створенням у регіоні сучасного Центру екстреної медичної допомоги нині перебувають на особистому контролі очільника регіону.

Як підкреслив під час наради голова облдержадміністрації, остаточне рішення щодо розташування Центру має бути максимально виваженим та обґрунтованим з урахуванням усіх деталей. Раніше ухвалений варіант щодо розміщення центру у будинку по вул. Профспілок, 4а викликав чимало зауважень фахівців, насамперед, щодо його розташування у житловому будинку. Це б викликало певні незручності для його мешканців та значно б обмежило функціональність закладу. Саме тому й виникла потреба у продовженні пошуку найбільш зручного місця розташування обласного Центру екстреної медичної допомоги.

Сьогодні Олександр Пеклушенко оглянув двоповерхову будівлю, яка знаходиться за адресою вул. Артема, 54. На думку фахівців, вона може стати найбільш оптимальним варіантом вирішення питання щодо розташування Центру.

- Найголовніше не лякатися кількості варіантів. Ми маємо боятися помилок, які вже не зможемо виправити. Дійсно, ми розглядали вже кілька варіантів розташування Центру екстреної медичної допомоги. Усі вони мали слабкі сторони. Для нас найголовніше у створенні сучасного Центру екстреної медичної допомоги – його функціональність. В останньому із запропонованих варіантів мали будівлю зі значною корисною площею. Але за розрахунками фахівців, вартість реконструкції цього приміщення склала б понад 10 млн. грн. По-перше, такої суми у нас сьогодні немає, а по-друге, це б значно відтермінувало кінцеві строки реконструкції та введення у експлуатацію сучасної диспетчерської служби, - зауважив голова облдержадміністрації.

Варіант розташування Центру по вулиці Артема на даний час є одним з найоптимальніших. Це двоповерхове приміщення загальною площею майже 500 кв. м.  Як підкреслив голова облдержадміністрації, вартість реконструкції цієї будівлі з метою створення на його базі Центру екстреної медичної допомоги незабаром обрахують фахівці, і лише тоді буде ухвалене остаточне рішення щодо початку ремонтних робіт.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену